Rezultate te kerkimit per termin: +Shpetim +Idrizit

Total: 172
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.702Z

Dilemat e Idrizit

Nga Anila Basha Që Partia për Drejtësi, Unitet dhe Integrim nuk do të përfshihej në ndryshimet e fundit në kabinet, nuk ishte shumë e besueshme deri para këtyre ndryshimeve. Mediat janë përpjekur të publikojnë dje disa nga detajet se pse Berisha dhe Idrizi nuk ranë dakord në negociat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.468Z

LSI është e mërzitur me Ramën, për shkak të Shpëtim Idrizit?

Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka dhënë një intervistë të fortë mbrëmjen e së enjtes për Sokol Ballën. Mes të tjerave, ai ka treguar hapur pakënaqësinë e LSI-së për afrimin e Shpëtim Idrizit në koalicionin e majtë. Ne kemi besuar dhe besojmë edhe sot që zgjedhjet i k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.181Z

Shpetim Idrizi zgjidhet zvkryetar i Kuvendit

0 brbr SSSAbrASS brbrMe 73 vota pro dhe 1 abstenim kryetari i Partise per Drejtesi Integrim dhe Unitet Shpetim Idrizi eshte zgjedhur zvkryetari i trete i parlamentit pas propozimit te grupit parlamentar te partise se tijbrbr brbrZgjedhja e Idrizit ka sjelle reagimin e zvkryetarit tjeter te Kuvendit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.195Z

Berisha i jep Idrizit godinën e ish partisë së Pollos

Share Pas tre mandateve të zëvendës ministrave kryeministri Sali Berisha ka vendosur ti japë edhe një ndërtesë Partisë për Drejtësi Integrim dhe Unitet të drejtuar nga Shpëtim Idrizi. Bëhet fjalë per seline qendrore te ish-partisë Demokrate, të drejtuar dikur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:43.868Z

Rritet oreksi i Idrizit

brbrFitorja e tre bashkive Peqin Konispol dhe Rrogozhine dhe pothuajse 60 mije votave i ka hapur oreksin Shpetim Idrizit Ne daljen publike pas zgjedhjeve kryetari i PDIU-se tha se do te kerkoje qe forca e tij politike te marre drejtimin e nje ministrie Idrizi u krenua para mediave duke thene se rez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.496Z

Truprojat e Shpëtim Idrizit, dhunë ndaj fotoreporterit të ATSH-së (FOTO)

Fotoreporteri i ATSH-së nga Gjirokastra, Telnis Skuqi, është përballur me dhunën e truprojave të Shpëtim Idrizit gjatë ditës së djeshme. Shkak për këtë është bërë fakti se ai ka tentuar që të bëjë disa foto të varrezave dhe memorialit të çamëve në Qafë Bot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.387Z

OMONIA: Zgjedhja e Shpëtim Idrizit si zv.Kryetar i Kuvendit, njollë për shtetin shqiptar

Vijojnë debatet publike në distancë mes PDIU-së në njërën anë dhe PBDNJ dhe OMONIA-s në anën tjetër pas zgjedhjes së Shpëtim Idrizit në postin e zv.Kryetarit të Kuvendit. Organizata e minoritetit grek OMONIA e quan si njollë për shtetin shqiptar zgjedhjen e Idrizit në postin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama