Rezultate te kerkimit per termin: +Shprblimi

Total: 26
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.784Z

Shpërblime stratosferike në Lojërat Dimërore

Lum parash, pr fituesit e medaljeve t arta n Lojrat Olimpike Dimrore Vankuver 2010. Vendet pjesmarrse po bjn gar me njri-tjetrin kush jep m shum. Kandezt bjn udin, m sakt sponsori i ekipit t slits, Fast Track Group. 1 milion dollar kanadez, gati 700 mij euro, do t jap nse ndonj prej sportistve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.598Z

Kartolina e Vitit të Ri, nis shpërndarja për pensionistët

Nis shprndarja e shprblimit pr Festat e Fundvitit pr rreth 550 mij pensionist n t gjith vendin. Si ishte lajmruar prej mngjesit t s marts pran zyrave t posts, pensionistt krahas pensionit kan prfituar edhe 2500 lek shprblim. Pr t mos krijuar mbingarkes sht hartuar edhe nj grafik pr shpndarjen e shpr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.597Z

Poliklinikat, dy paga shpërblim për 9350 punonjës

Përfitojnë punonjësit e rajoneve të Beratit, Dibrës, Durrësit, Fierit, Kukësit, Lezhës, Vlorës dhe Tiranës, Rreth 9350 mjek, infermier, punonjs sanitar, ekonomist dhe shofer t qendrave shndetsore n vend, brenda muajit korrik do t marrin shprblim nj pag shtes. Drejtoresha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.931Z

Vetëdorëzohet Muka në polici, vrau himarjotin Aristidh Guma

Arrestimi Pas nj sr negociatash, i riu paraqitet n prani t avokatit n Drejtorin e Policis s Vlors Vetdorzohet n policin e Vlors, shtetasi Ilir Muka, i akuzuar pr vrasjen e ndodhur mbrmjen e s enjtes n periferi t Himars, ku pas prplasjes me makin, mbeti i vdekur 35-vjeari Aristidh Guma. Arrestimi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.931Z

Bizhdili: Trofeu, një dhuratë për tifozët

Deklarata Presidenti i Bess, Nexhat Bizhdili, shprehet mjaft optimist pr finalen e Superkups s Shqipris, ku skuadra e tij do t luaj kundr Dinamos. Ai ka besim se t besuarit e trajnerit Shptim Duro do t japin m t mirn n fushn e stadiumit “Niko Dovana”, n mnyr q t’u bjn nj dhurat ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.208Z

Evidencat mujore, nuk regjistrohen orët shtesë

Shqetsimi Ort shtes n pun nuk evidentohen t gjitha. Ky sht nj tjetr shqetsim i punonjsve t policis, q jan ankuar koh m par. Sipas t dhnave, n muajin maj, kur ata prfituan parat pr ort shtes n pun t vitit 2009, rezultoi se atyre nuk u ishin regjistruar n evidencat mujore t gjitha shrbimet q kishin k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.342Z

Stimulojeni me dhurata fmijn q bn gabime

Si sht reagimi juaj, kur fmija juaj shfaq sjellje t paplqyeshme? Mos vall prgjigjia juaj sht "N fillim i flas, m von e qortoj dhe n.q.s. ngul kmb n sjelljen e tij, e dnoj"? Besoj se t stimulosh fmijn q ka kryer faj nuk sht nj metod e zgjedhur nga fmija Ne e dim se " Shprblimi jepet si rezultat i nj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama