Rezultate te kerkimit per termin: +Shqetsimi

Total: 85
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.862Z

Shqetsimi & stresi i provimeve ndikon n kujtes

Shkenctart paralajmrojn pr shqetsimin e nxnsve gjat sezonit t provimeve.Presioni i prindrve dhe stresi provimeve tek disa nxns pr disa or ndikon n mos funksionimin e kujtess. Zgjidhja e saj sht qetsia dhe nj gjum i rehatshm. Gjat zhvillimit t provimit sht m se normale q nxnsi t k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.914Z

Ndihma e FMN-s, shqetsimi i Athins

Me shqetësim presin drejtuesit e Ministrisë së Financës në Greqi muajin shtator, kur Athina do të marrë aprovimin për pjesën e tretë të kredisë shumë miliardëshe nga BE-ja dhe FMN-ja. Madje në qarqet politike flitet se do të duhen akoma masa edhe më të rrepta në muajin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.931Z

OPGJ-të, nën mbikëqyrje nga prokuroria

Ligji Ligji pr OPGJ-t thot se nga analiza e puns s deritanishme t seksioneve t policis gjyqsore, sht ngritur shqetsimi pr diferencn profesionale mes OPGJ-ve t prokuroris dhe atyre t policis. Pr kt shkak sht vendosur q Prokurori i Prgjithshm t ket t drejtn e emrimit t oficerve t policis gjyqsore. Li

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.265Z

Ju pres në Elbasan, të shpëtojmë qytetin nga kanceri

Elbasan, kryebashkiaku Sejdini i shkruan letr Kryeministrit Berisha Kreu i Bashkis s qytetit t Elbasanit bri dje publike nj letr t hapur pr Kryeministrin Berisha dhe t gjitha instancat e tjera qeveritare, pa ln mnjan edhe deputett e Elbasanit. Shqetsimi i tij lidhet, sikundr shum her t tjera, me ndo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.586Z

Kuze i shqetësuar për dëmtimin e Canës

Shqetsimi m i madh i trajnerit Josip Kuzhe pr miqsoren e sotme ndaj Irlands s Veriut sht dmtimi i Lorik Cans. Kapiteni Sandrlendit ka prishur planet e Kuzhes pr rreshtimin e fomacionit fillestar. Trajneri do t vendos vetm sot pr 11-shin e minuts s par. N rast se Cana nuk do t jet i gatshm, dika q pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.839Z

Majko: Maqedonia penges pr integrimin n NATO

Nuk shoh probleme t natyrave t brendshme q mund t bhen penges pr integrimin n NATO, deklaroi dje, n nj intervist pr VOA, deputeti socialist Pandeli Majko. Ai theksoi se [shtja e kontestit t emrit t Maqedonis midis Athins dhe Shkupit po e dmton procesin e antarsimit t vendeve t Karts s Adriatikut.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Leskaj thirrje qeveris

Tiran (start)- Kryetarja e Grupit Parlamentar t Partis Socialiste Valentina Leskaj, iu bashkua deklarats s ambasadorit amerikan n Tiran, pr pavarsin e organit t akuzs, q sipas Leskajt institucioni i drejtsis sht vn nn presionin e qeveris shqiptare. Shqetsimi i shprehur prej kohsh nga Partia Soci

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama