Rezultate te kerkimit per termin: +Shqipris +Nard +Ndoka

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.876Z

PDK: Padi penale ndaj Ndoks

Partia Demokristiane e Shqipris ka reaguar pas deklaratave t ish kryetarit t saj, nard ndoka, se kryetari Anton Gurakuqi hst i prfshir n nj hetim gjyqsor. Prmes nj deklarate pr shtyp, PDK bn publik vendimi e Prokuroris s Tirans ku nuk rezulton asnj gj e till e pretenduar ng Ndoka. Ne deklarojm se nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.065Z

Nxitet konflikti n PDK

Tiran (Start)-Kryetari i Partis Demokristiane t Shqipris, Anton Gurakuqi, duke iu prgjigjur interesimit t mediave, n lidhje me nj nism tpublike nga Nard Ndoka pr bashkimin e demokristianve shprehet se lvizja e zotit Ndoka, t ciln ai paraplqen ta quaj si nj nism pr bashkimin e demokristianve nuk sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.350Z

Lesi sulm Ndoks e Pollos: T paaft! Largojini

Kryetari i partis s krijuar rishtazi, Lidhja Demokristiane e Shqipris, Nikoll Lesi ka krkuar nga shefi i kabinetit qeveritar, Sali Berisha, largimin nga ekzekutivi t ministrave Genc Pollo e Nard Ndoka. Sipas Lesit kto dy dikastere duhet t administrohen nga njerzit e PD-s pasi jan erdhe t paaftsis dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.847Z

Rikompozimi i qeveris, ja lvizjet e mundshme

Ndryshimet n kabinetin qeveritar t Kryeministrit Sali Berisha jan thuajse t konfirmuara nga antar dhe drejtues s partis n mazhoranc. Duke filluar q nga aktort m t rndsishm brenda pozits, sikurse jan vet kryeministri Berisha, por dhe nnkryetarja e PD-s dhe Kryetarja e Kuvendit t Shqipris Jozefina Top

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama