Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiperi +Ne

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.334Z

Investimet ne Shqiperi

Artan Gjergji ekspert ne fushen e ekonomise thote per programin shqip te DW se ne rritjen e investimeve te huaja direkte ne Shqiperi ka ndikuar pozitivisht politikat lehtesuese fiskale dhe legjislacioni ne favor te investitoreve te huaj. Sipas raportit te fundit te Kombeve te Bashkuara Shqiperia k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.764Z

Biznesi francez ne Shqiperi

E enjte 26 Janar 2012 2305 SALI BERISHA TAKIM ME KRERT KRYESORE TE CLUB FRANCEShqiperia po shikohet si treg potencial nga biznesmenet franceze te cilet kane rritur interesimin per te investuar ne sektore kyce sic jane energjetika apo infrastruktura. Lehtesirat ne shtirjen e pretences se tyre ne Shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.263Z

Xhihadisti Xhon ne Shqiperi

brbrNje prej ekzekutoreve te pengjeve me prerje koke pjesetari i Shtetit Islamik qe njihej me emrin Xhihadisti Xhon besohet te kete qendruar disa jave ne Shqiperi ne vitin 2012 Keshtu ben te ditur revista e ISIS Dar Al Islam se ciles i referohet edhe gazeta britanike Telegraph Ne te citohet rrefimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.942Z

Investimet greke ne Shqiperi

brbrInvestimet greke ne Shqiperi pavaresise veshtiresive ekonomike-financiare gjate viteve te fundit kane pesuar rritje Ne Tirane eshte prezantuar indeksi i marredhenieve ekonomike Shqiperi-Greqi i cili permbledh bashkepunimin mes sipermarresve greke me ata shqiptare dhe potencialet ne rritje per i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.208Z

Korrupsioni ne Shqiperi

Pavaresisht perpjekjeve te autoriteteve ne Shqiperi per te patur rezultate ne luften kunder korrupsionit fenomeni nuk njeh te ndalur. Po ti hidhje nje sy raportit vjetor per 2011-n te Indeksit te Perceptimit te Korrupsionit qe u be publik ne fillim te javes pozicionimi i Shqiperise flet qarte. Jo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.434Z

Fazllic rikthehet ne Shqiperi

Damir Fazllic, biznesmeni bosnjak i shumeperfolur rishfaqet serish ne nje tjeter operacion financiar ne Shqiperi. Pas shitjes se kompanise “Crown Aquisition” dy vjet me pare tek nje kompani qipriote, dy jave me pare biznesmeni Fazllic ka shitur nje tjeter nga bizneset e tij n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.756Z

Ne Shqiperi rrjete teorganizuara pedofilie

TIRANE- Cdo dite rreth 1200 femije qe lypin ne rruge jane te ekspozuar dhe te rrezikuar te behen viktima te pedofileve qe levizin te lire ne kryeqytet. Kryetari i Shoqtes per Mbrojtjen e te Drejtave te Femijeve Altin Hazizaj ben me dije se fenomeni i pedofilise ne Shqiperi ka mare permasa te gjera d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama