Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiperia +Rama

Total: 5498
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.786Z

Rama Italia Shqiperia me Versace

e Hene 21 Tetor 20130910 am p classwp-caption-textRama ne EstOvestppKryeministri ne nje interviste per RAI TRE TAP nje ure lidhese e metejshme mes dy vendeveppKryeministri Edi Rama ne nje interviste per televizionin publik italian RAI TRE ne emisionin EstOvest e ka cilesuar pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.347Z

Shqiperia mbytet Rama ne plazh

brbrOpozita akuzon kryeministrin Rama se ka shkuar me pushime ne plazhet e Majamit ne kohen kur Shqiperia po perballet me permbytjet Sekretari i Pergjithshem i PD Arben Ristani tha se Rama po harxhon miliona leke edhe per te pare ndeshje basketbolli brbr brbrDeklarata e plote e Arben Ristanitbrbr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.392Z

Rama Shqiperia po rikenetizohet

Kryetari i Partise Socialiste Edi Rama deklaroi se permbytjet e diteve te fundit nuk kane ardhur si pasoje e fatkeqesise natyrore por jane rezultat i braktisjes se detyres nga ana e shtetit prej 20 vjetesh. Duke folur para deputeteve socialiste Rama theksoi se Shqiperia eshte nje vend i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.628Z

Rama: Shqiperia, vendi i Berishes

Kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama, ne vijim te turit te tij paraelektoral eshte ndalur dje ne Bilisht te Qarkut te Korces, ku vuri gishtin mbi oborrin kryeministror, i cili sipas tij, eshte i vetmi grup njerezish qe jetojne nje "Shqiperi qe po ndryshon". "Sali Berisha thote se Shqiperia po ndr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.648Z

Rama: Shqiperia ne krize

Kryetari ne detyre i Partise Socialiste, Edi Rama ka shprehur sot shqetesimin e tij per krizen ekonomike e krizen e demokracise ne te cilen, sipas tij, eshte futur Shqiperia. Ne nje konference per mediat, Rama riktheksoi se PS e ndjen per detyre qe te luftoje per rikthimin e drejtesise d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.447Z

Rama Shqiperia po mocalizohet

/ / Ai vizitoi dje disa zona te permbytura te vendit. Gjate paradites i shoqeruar nga deputeti Blendi Klosi Rama ishte ne rrethin e Durresit. Sipas tij eshte e patolerueshme qe kjo histori te vazhdoje perseritjen neper Shqiperi. Per kryetarin e PS buxheti 2011 duhet ndryshu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.253Z

Rama: Shqiperia, ne udhekryq

Kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama shprehu pesimizmin e tij per zgjedhje te lira dhe te ndershme ne Shqiperi, per aq kohe sa nuk ka nje proces hetimor per votimet e 28 qershorit. “Kjo eshte nje ceshtje qe nuk eshte zgjidhur ende dhe ne do te bejme cmos qe e verteta te mos mbyll

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama