Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiperibr

Total: 680
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.129Z

Grabitje deri ne vdekje shkaterrohet banda e 16 shqiptareve ne Greqi

Transmetuar me 27052016 - 0827 Oltion Jazajbr br Nje grup prej 16 shqiptaresh te akuzuar per grabitje te dhunshme jane zbuluar nga policia greke dhe 15 prej tyre jane arrestuar si pjese e nje bande plackitese me veprim ne territorin grekbr br Gjjthas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.716Z

Bushati- Ibuki Mbeshtetje per konsolidimin e ekonomise shqiptare

Transmetuar me 20082014 - 1158 Tirane 20 gusht 2014 NOAal- Ministri i Jashtem Ditmir Bushati priti ne nje takim Kryetarin e Dhomes se Perfaqesuesve te Japonise Bunmei Ibuki dhe delegacionin parlamentar qe e shoqeron te cilet po zhvillojne nje vizite zyrtare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.780Z

Meta takon ne Berlin Kurt Beck Programe konkrete te formimit profesional per te rinjte

Transmetuar me 26112016 - 1542 Gjate qendrimit te tij ne Berlin Kryetari i Levizjes Socialiste per Integrim z Ilir Meta u prit ne nje takim te vecante nga Presidenti i Fondacionit Friedrich Ebert FES z Kurt Beck te cilit i shprehu mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.688Z

Java Italiane ne Tirane Rama Mirepresim investitoret italiane

Tirane 5 maj 2014 NOAal- shte celur ne Tirane edicioni i pare i Javes Italiane Ne aktivitetet e organizuara ne kuader te kesaj jave vihet theksi mbi mundesite dhe potencialet e investimit te kompanive italiane ne Shqiperi ne disa sektore prioritarebr br Ne aktivitetin e hapjes se Javes Italiane ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.920Z

Nishani pret ambasadorin Raunig Kontribut te rendesishem per integrimin

Transmetuar me 07062016 - 1258 Tirane 7 qershor 2016 NOAal- Presidenti Bujar Nishani priti sot ne takim lamtumire ambasadorin e OSBE-se ne Tirane Florian Raunig ne mbyllje te misionit diplomatik ne Shqiperibr br Nishani vleresoi eksperiencen e gjate te am

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.314Z

Meta Me rendesi perfaqesimi i grave ne jeten politike

Transmetuar me 05042016 - 1438 Tirane 5 prill 2016 NOAal - Kryetari i Kuvendit Ilir Meta priti sot nje perfaqesi te grave parlamentare nga Republika e Taxhikistanit te cilat vizitojne Shqiperine me ftese te OSBE-se me qellim shkembim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.783Z

Basha me delegacionin gjerman Inkurajohen nismat e bashkepunimit dypalesh

Transmetuar me 02032014 - 1337 Lulzim Basha Johannes Selle PUBLICITET br br Tirane 2 mars 2014 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike priti sot ne takim nje delegacion deputetesh te Bundestagut Gjerman te cilet shoqeroheshin nga drejt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama