Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiperis

Total: 219
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.614Z

Akuzat e opozitës reagon MM:S'ka shkarkime nga administrata

Ministria e Mbrojtjes hedh poshtë deklaratat e opozitës sipas të cilave nëpunës civil po largohen nga administrata.“Pas miratimit të strukturës së re të Forcave të Armatosura nga presidenti i Republikës, ministri i Mbrojtjes ka nisur proce

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.508Z

Danezet ndaj Shqiperis vetem 3 pike

Fitorja ndaj Shqiperise eshte thjesht nje detyre shtepie.Mediat daneze kerkojne 3 pikeshin ndaj kuqezinjve pasi me nje fitore Danimarka eshte nje gjysem hapi ne finalet e boterorit Afrike 2010.Madje mediat vendase kane filluar te aludojne per nje Danimarke te vitit 1992 kur pikerisht keta te fundit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.813Z

Borxhi i brendshëm, Financat shesin 100 mln euro bono

TIRANE - Ministria e Financave njoftoi se ditën e martë të javës së ardhshme, datë 13.03.2012, do të zhvillohet ankandi i bonove të thesarit 6-mujore dhe 12-mujore në Bankën e Shqipërisë. Ankandi 6-mujorData e emetimit: 15.03.2012, data e m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.360Z

Farkas-Kodhelit: Kontributi i dhënë nga ushtarakët shqiptarë, domethënës

TIRANE- Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli priti të shtunën në një takim Zv.asisteten e Sekretarit amerikan të Mbrojtjes për Rusinë, Ukrainën dhe Euroazinë. Evelyn N.Farkas. Gjatë këtij takimi u diskutuan çështje të bashkë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.751Z

21 janari debate ne Kuvend

Zhvillimet e reja për hetimin e 21 janarit kanë nxitur retorika të ashpra në Kuvendin e Shqiperisë. Kjo ishte çështja e vetme që deputetet demokrate dhe socialiste diskutuan në pikën e fundit jashtë rendit të dites. Opozit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.485Z

Reagon Selimi: Çfarë problem ka Halil Matoshi me shqiptarët ?

Deklaratat e analistit Halil Matoshit kanë nxitur reagime të shumta. I radhës është ai i deputetit të LDK-së, Rexhep Selimi i cili thotë se nuk po arrinë ta kuptoj se çfarë problem ka Matoshi me Shqipërinë dhe shqiptarët. 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.614Z

Korçë, nis me vonesë Superkupa, kaos në fushë

Superkupa e Shqipërisë kthehet në një arenë të vertetë gladiatorësh, tifozë të irrituar të cilët me vizë shengen dhe të pashqetësuar nga forcat e rendit, depërtojnë në fushen e lojës, duke sulmuar lojtar&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama