Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiptaret

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.780Z

Shqiptaret festojne jashte

var fbShare url httpvizionplusalshqiptaret-festojne-jashtesize smallbrbr4 dite pushimi zyrtar per administraten publike por jo vetem jane nje kohe e mjaftueshme qe shqiptaret te marrin valixhet dhe te largohen jashte vendit per te pushuar Dhe keshtu ka ndodhur Agjencite turistike thone se nje bum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.282Z

Shkupi shqiptaret percaktues

Shkupi shqiptaret percaktues E marte 26 Mars 2013 1217 Shkupi shqiptaret percaktuesGara per kryeqytetin maqedonas Shkupin do ti drejtohet balotazhit te 7 prillit dhe vota e shqiptareve pritet te jete vendimtare per te percaktuar kryetarin e ri te komunes Sipas analisteve nese do te kete prani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.022Z

Ku jane shqiptaret

Ndërkohë që ka filluar një hetim për trafikim të qënieve njerëzore, ende nuk ka asnjë shenjë jete për dy shqiptarët e hedhur dy ditë më parë nga një traget i linjës Angli-Hollande, të cilët po deportohes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.242Z

Ramadani: Shqiptaret, shtylla e evropianizimit

Specialisti i ceshtjeve ballkanase, Ramadan Ramadani ka hedhur poshte shkrimet e enciklopedise se re maqedonase, e cila i cilesonte shqiptaret si te ardhur nga malet. Duke folur ne emisionin “Shqip” ne Top Channel, Ramadani ka theksuar se shqiptaret jane populli me i lashte j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.140Z

PS: Berisha turperon shqiptaret

Deputeti socialist i qarkut te Kukesit Asllan Dogjani uroi shqiptaret per Festen e Flamurit dhe tha se te gjithe ndjehen krenar per njeriun e mencuar Ismail Qemali, i cili bashkoi shqiptaret ne Vlore ne nje moment historik. Duke ardhur me nje fjali ne ditet e sotme ai tha se shqiptaret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.514Z

Shqiptaret rrezikojne te humbin Strugen

Fatin e Ohrit dhe Manastirit, qe dikur ishin qytete shqiptare kurse sot qeverisen nga maqedonasit, mund ta perjetoje edhe Struga. Bashkia e ketij qyteti e cila sot udhehiqet nga shqiptaret mund te kaloje ne duart e maqedonasve pas raundit te dyte te zgjedhjeve lokale ku ne balotazh do te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.289Z

Struge, shqiptaret bojkotojne zgjedhjet

Shqiptaret e Struges kane bojkotuar zgjedhjet presidenciale, duke votuar vetem ne nje kuti, ate te kandidatit lokal. Sipas korrespodenteve te Top Channel, per presidentin e ri te vendit shqiptaret e Struges nuk votuan sot, sepse ata thone se asnje nga kandidatet maqedonas nuk interesohet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama