Rezultate te kerkimit per termin: +Shtpis

Total: 264
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.858Z

Apeli heq arrestin e shtpis pr Sefgjinin

Arben Sefgjini, aktualisht Drejtor i Prgjithshm i Tatimeve, i akuzuar pr zhdukjen e biznesmenit shqiptaro-maqedonas Remzi Hoxha sht ln i lir nga Gjykata e Apelit e Krimeve t Rnda. Apeli hoqi arrestin e shtpis pr Sefgjinin pas krkess s mbrojtjes s ktij t fundit pr ndryshimin e mass s arrestit. Sef

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.556Z

Kur martesa dhe punët e shtëpisë bashkëjetojnë

Rregulli dhe sistemimi n ambientin e prbashkt ndikojn n marrdhnien n ift. Sipas nj studimi, pastrimi prmirson performancn edhe n shtrat Kush e ka thn se ekziston nj lidhje e fort mes punve t shtpis dhe marrdhnieve seksuale t nj ifti? Lidhjen e uditshme mes punve t shtpis dhe seksit n ift e ka verifi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.359Z

Hollandë, krim makabër me foshnjat

Policia hollandeze ka gjetur trupin e nj foshnjeje n kopshtin e shtpis s nj gruaje e cila ishte arrestuar m par pr vrasjen e nj foshnjeje tjetr. Gruaja 41-vjecare ishte arrestuar m 27 gusht pas zbulimit t trupit t par, ndrsa policia sht duke hetuar nse tre rastet jan t lidhura me njra-tjetrn, sikund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.917Z

Dega e Monumenteve, kontroll te Vila Themistokli

Administratori aktual deklaron se pas sulmit pr godinn, fshihen motive politike Debatet e krijuara koht e fundit pr shtpin muze t patriotit Themistokli Grmenji kan sjell reagimin e Degs s Monumenteve t Kulturs t Kors. Prfaqsues t saj kan deklaruar se do t ushtrojn kontroll pr t par gjendjen e objekt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.795Z

PD: Do të mbahet premtimi për muzeun në Pezë

Shtpia muze e Konferencs s Pezs do t funksionoj si e till. Kshtu premton deputeti i Partis Demokratike, Luan Skuqi. “Jam sot para jush pr t prcjell shqetsimin e banorve t Pezs pr znien e shtpis-muze t Konferencs s Pezs dhe pr t denoncuar qndrimin e deputetit Dash Peza ndaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.241Z

Obama dhe Kina: OK sanksioneve ndaj Iranit

Shtetet e Bashkuara t Ameriks dhe Kina kan arritur nj marrveshje pr nj raund t ri sanksionesh ndaj Iranit. Pas takimit Obama-Xhintao, ky i fundit sht shprehur i gatshm t bashkpunoj pr t ndalur programin brthamor t Iranit. Ashtu si kishte krkuar kreu i Shtpis s Bardh, nga mbledhja e 47 liderve kan d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.766Z

Terrorizmi, Obama mbledh këshilltarët e sigurisë

SHBA kan rihapur ambasadn n Jemen, pas dy ditsh mbyllje pr shkak t krcnimeve pr sulme terroriste nga Al Kaeda. Pas vendimit t amerikanve edhe Britania e Madhe ka rihapur dyert, megjithat burime diplomatike than se konsullatat n vendit arab do t vazhdojn t qendrojn t mbyllura. N nj koh q Sekretarja A

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama