Rezultate te kerkimit per termin: +Shtegu

Total: 559
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.663Z

Kumaritashvili kishte frikë nga shtegu

Rrëshqitësi me sajë, Nodar Kumaritashvili, i cili humbi jetën të premten e kaluar si pasojë e lëndimeve të rënda pas aksidentit në prova në prag të fillimit të Lojërave Olimpike Dimërore, tri ditë më parë i kishte pranuar babait të tij se kishte frikë nga shtegu. Kumaritashvili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.016Z

Shtegu i Gorices destinacion me vlera kulturore dhe natyrore ne Berat

Transmetuar me 07032016 - 0240 Shtegu i Gorices eshte nje tjeter destinacion me vlera kulturore dhe natyrore per vizitoret qe zgjedhin qytetin e Beratitbr br Shtegu ndodhet mbi lagjen Gorice ne kodren e saj dhe pamja qe shfaqet ne ngjitje te tij eshte e m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.588Z

Shtegu i Gjelbër lidh Tiranën dhe Durrësin

FSHÇ organizon garën e hapur Cross Country Marathon, më 3 janar Federata Shqiptare e Çiklizmit, Bashkia e Tiranës dhe Bike Club Tirana ka organizuar garën Cross Country Marathon (Shtegu i Gjelbër), një garë me biçikleta Mountain Bike e hapur për amatorë dhe profesionistë. Gara, me 60 p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.957Z

FOTOT/ Shtegu i kalitjes: Vuajtjet e nxënësve për të shkuar në shkollë

Këto pamje janë sa frymëzuese aq edhe trishtuese. Një grup nxënësisht në një fshat të thellë të Kinës ngjisin çdo ditë një shteg të frikshëm për të shkuar në shkollë. Fshatarët kanë ndërtuar shkallë të përforcuara me shufra hekura për tu ngjitur në një shkemb mbi 800

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.926Z

Nga tia mbajmë? Kudo dyert janë të mbyllura! Vetëm një është shtegu

Nga Petro Marko*   Nga tia mbajmë? Kudo dyert janë të mbyllura! Vetëm një është shtegu Ti derdhemi që të gjithë kërmës së arkës së shtetit! Që të gjithë ti vërsulemi kolltukut? Të bëhet çdo njeri që di shkrim e këndim nëpunës? Me pak fjalë, deri kur do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.642Z

Shtegu më i rrezikshëm në botë (VIDEO)

Një grup alpinistësh po kalojnë në atë që njihet si shtegu më i rrezikshëm në botë. Dhe nuk janë të vetmit. Të pasionuarit pas këtij sporti ekstrem, po shkojnë në jug të Spanjës për të përjetuar rrezikun që të ofron rruga 110 vjeçare El Caminito Del Rey (Shtegu i mbretit), p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.106Z

FOTOT/ Nga Rruga e Vdekjes te Shtegu i Djallit: Rrugët më të rrezikshme në botë

Vitin e kaluar një rrugë malore në Bolivi u cilësua si Rruga e Vdekjes dhe më e rrezikshmja në botë. Por këtë vit Shtegu i Djallit, një rrugë malore në zonat rurale të Turqisë u vlerësua si më e rrezikshmja. Më poshte keni disa foto të rrugëve më të rrezikshme në botë. Disa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama