Rezultate te kerkimit per termin: +Shtepia

Total: 4646
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.457Z

Rikthehet Shtepia pa dritare

brbrKomedia Shtepia pa dritare ka qene me e kerkuara e shfaqjeve nga publiku e per kete arsye eshte kerkuar te rivihet ne skene Neritan Licaj nje nga aktoret kryesore sapo ka perfunduar dy shfaqje te tjera ne Tirane dhe po pergatitet per te treten Shfaqjet Vanja Sonja Masha dhe Me syrin e nje klou

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.089Z

Vidhet shtepia e deputetit Kopliku

var fbShare url httpvizionplusalvidhet-shtepia-e-deputetit-koplikusize smallbrbrHajdutet nuk kursejne as shtepite e deputeteve Kesaj here pre e tyre ra shtepia e deputetit te Partise Socialiste Namik Kopliku Ngjarja ndodhi ne rrugen Myslym Shyri ne pallatin ku banon 57-vjecari ndersa hajdutet kane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.315Z

Ne shitje shtepia e Kumbarit

Shtepia e familjes Corleone ne filmin Kumbari ne lagjen Staten Island ne New York ka dale ne shitje per 2.9 milione dollare sipas lsquoThe New York Post. Shtepia ka qene banesa e familjes mafioze Corleone gjate 18 muajve qe ka zgjatur xhirimi i filmit Kumbari dhe ne te gjenden autografe t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.316Z

Celet Shtepia e Artistit

23/10/2010Synon te jete nje vend qe do te promovoje artin dhe artistet e rinj ndaj dhe sipermarresi i tij kantautori Gjergj Leka e ka pagezuar si Shtepia e Artistit. Nje ide e hedhur nje vit me pare ne plazhin e Golemit ne kuadrin e rivitalizimit te strukturave turistike ne bregdetin shqiptar duket

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.915Z

Largohen nga shtepia dy motra ne kerkim

Dy motra largohen nga shtepia shpallen ne kerkim policor. Ka qene nena e tyre 42-vjecare qe ka denoncuar largimin nga shtepia te dy vajzave te saj. Familja Valteri banon ne lagjen 17 te Durresit dhe eshte e ardhur ne qytetin bregdetar disa vite me pare nga fshati Vinjoll i rrethit te M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.512Z

Shtepia e Flamurit ende germadhe

Në ditën kur Korça feston 96-vjetorin e shpalljes se krahinës autonome, qytetarët e saj vazhdojnë të përballen me gërmadhat e mbetura nga "Shtepia e Flamurit". Simbolika me e rendesishme e kesaj dite vendos para syve te tyre nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.565Z

Shtepia me rrota rikthehet ne Elbasan

Shfaqja Rikthehet edhe nje here ne Teatrin Skampa te Elbasanit shfaqja Shtepia me rrota shkruar dhe vene ne skene nga Erand Sojli. Shtepia me rrota nuk identifikon nje kohe te caktuar nje vend te caktuar apo personazhe te caktuara. Autor-regjisori Erand Sojli i ka percaktuar qarte keto personazhe d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama