Rezultate te kerkimit per termin: +Shtetit +Hilary +Clinton

Total: 169
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.382Z

Haxhinasto ngushellon Hilary Clinton

Ministri i Jashtëm Edmond Haxhinasto, vec mesazhit dërguar presidentit të SHBA-ve Obama, i është drejtuar me anë të një mesazhi ngushëllimi dhe Sekretares se Departamentit Amerikan të Shtetit Hilary Clinton me rastin e ndrajes nga jeta te diplomatit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.357Z

Vendoset bust i kandidates për presidente, Hilary Clinton

Sarandë Prej ditës së djeshme Saranda ka në një nga parqet e veta, bustin e Hilary Clinton. Përurimi i bustit të asaj që njihet si Gruaja e Planetit, u bë me një ceremoni të posaçme, organizuar nga Bashkia e Sarandës në mesditën e 30 qershorit, në prani edhe të qindra qytetarëve,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.916Z

Praktikantja e Hilary Clintonit, një pornostar

Nga Express më 21 qershor 2011 në ora 17:46 Nga praktikante e Hilary Clinton është kthyer në një yll pornoje. Kjo ka ndodhur me 24-vjeçaren Semi Spades, e cila ka punuar në zyrën e Sekretares amerikane të Shtetit. “Doja të bëhesha avokate dhe më pas të hyja në politikë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.500Z

Financial Times: Hilary Clinton pasuesja e Obamës, humb Merkel

Financial Times ka bërë parashikimet për ngjarjet kryesore që pritet të dominojnë botën gjatë vitit 2016. Largimi i kancelares gjermane Angela Merkel nga pushteti mbetet parashikimi më goditës. Sipas analizës së Financial Times Merkel nuk do të mund sigurojë një tjetër mandat dhe kjo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.030Z

Sanders dhe Clinton fushatë në Michigan, sërish protesta kundër Trump

Kandidatët demokratë për zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkuara, Hilary Clinton dhe Bernie Sanders, kanë zhvilluar një takim me mbështetësit e tyre në Michigan, në prag të zgjedhjeve partiake. Dy rivalët demokratë për garën presidenciale në Shtetet e Bashkuara, Hilary Clinton

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.004Z

Clinton ne Pakistan garanton mbeshtetjen amerikane

Sekretarja Amerikane e Shtetit, Hilary Clinton ndërmerr një vizitë surprizë në Pakistan, e para e një zyrtari të lartë në këtë vend që pas vrasjes së kryeteroristit Osama bin Laden në Abotabad. Sekretarja Amerikane e Shtetit, Hila

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.045Z

Clinton, njeriu i duhur për presidente e SHBA-së

Në ditën e parë të konventës së demokratëve, Hilary Clinton është mbështetur edhe nga Zonja e pare e shtetit, Mishel Obama, e cila deklaroi zgjedhjet e nëntorit do të jenë mjaft të rëndësishme për të ardhmen e fëmijëve amerikanë.   Obama: Në nëntor kur të shkojmë për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama