Rezultate te kerkimit per termin: +Shtjefen +Lleshi

Total: 76
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.759Z

Shkarkohet gjyqtari i Pukës, Shtjefen Lleshi

Vendimi KLD-ja e shkarkon me 13 vota pra dhe dy kundër. Diskutuan për vërejtjen e Bujar Mustës Këshilli i Lartë i Drejtësisë vendosi të shkarkojë nga detyra si gjyqtar ish-kryetarin e Gjykatës së Pukës, Shtjefen Lleshi, i denoncuar më herët nga emisioni investigativ Fiks Fare për afe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.712Z

Shkarkohet gjyqtari Shtjefen Lleshi

Këshilli i Lartë i Drejtësisë vendosi të shkarkojë nga detyra si gjyqtar ish-kryetarin e Gjykatës së Pukës, Shtjefen Lleshi, i denoncuar më herët nga emisioni investigativ “Fiks Fare” për afera korruptive në këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.869Z

Gjykata e Shkodres denon Shtjefen Lleshin

brbrPas disa muajsh hetime nga Prokuroria e Tiranes  Gjykata e Shkodres ka denuar me tre vjet burg ish-kryetarin e Gjykates se Pukes Shtjefen Lleshi Ai ishte akuzuar per korrupsion pasiv te gjyqtareve Nga hetimet e kryera nga Prokuroria e Tiranes rezultoi se disa zyrtare te gjykates dhe sistemit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.776Z

Gjobiten pese zyrtare dhe Shtjefen Lleshi sdeklaruan pasurine

brbrInspektorati i Larte i Deklarimit dhe Kontrollit te Pasurive dhe Konfliktit ka gjobitur 6 zyrtare te niveleve te ndryshme per shkelje te afateve te dorezimit te deklarates se interesave private pas largimit nga detyra qe kryeninbrbr brbrMes tyre eshte dhe ish-kryetari i Gjykates se Rrethit Gjyq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.314Z

Gjykata e Apelit liron gjyqtarin e Pukës, Shtjefën Lleshi

Gjykata e Pukës ka liruar gjykatsin e Pukës Shtjefën Lleshi. Apeli ka caktuar masën arrest shtëpie për ish-gjykatësin. Masa është dhënë nga gjygjtarja e Apelit Tiranë, Zeqine  Sollaku. Shtjefën Lleshi është arrestuar pas skandalit për korrupsion në Gjykatën e Pukës i denoncuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.034Z

KLD zbardh pergjimin e Shtjefen Lleshit Gjyqtari telefonate me te liruarin nga burgu

e Diele 14 Shtator 20141008 am brbrDalin ne drite mekatet e kryera nga ish-kryetari i Gjykates se Pukes Shtjefen Lleshi qe i kushtuan atij shkarkimin nga detyra Keshilli i Larte i Drejtesise ka zbardhur vendimin e 16 korrikut 2014 permes te cilit vendosi dhenien e mases disi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.312Z

Arrest shtepie per Shtjefen Lleshin

Gjykata e Apelit në Tiranë ka ndryshuar masën e sigurisë nga arrest me burg, në arrest shtëpie për ish-kryetarin e gjykatës së Pukës Shtjefën Lleshi i akuzuar per vepren penale te korrupsionit. Lleshi u ndalua pas denoncimit ne emi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama