Rezultate te kerkimit per termin: +Shtojca

Total: 317
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.678Z

Dyshime mbi shperblimin e Crown Agents mungon shtojca C

Është ngritur një mal me dyshime mbi Crown Agents, kompaninë që do të menaxhojë doganat shqiptare. Mund të mos ekzistonin nëse qeveria do të kishte publikuar kontratën e plotë. Ajo çfarë deputetët kanë mësuar der

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.439Z

Përktheni tekstin e faqeve

Nga Express më 16 gusht 2011 në ora 19:19 Chrome ka një veçori shumë të mirë që ua mundëson gjetjen automatike të gjuhës së faqes në të cilën ofrohet mundësia edhe për ta përkthyer përmbajtjen e faqes në gjuhën që kuptohet nga përdoruesi. Kjo nënkupton që ju nuk keni ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.863Z

Google lanson Chrome 6.0

Google Chrome sot feston ditelindjen dhe per te nderuar kete rast ka paraqitur nje version te ri te Chrome perkatesisht Google Chrome 6.0 Versioni i ri i Google Chrome eshte dizajnuar te jete i shpejte dhjete here me i shpejte ne terme te performances JavaScript sesa qe ishte ne versionin origjinal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.400Z

Bachelor, suplementi i diplomës zbulon sekretet

Bashkë me diplomën, këtë vit studentët do të marrin edhe suplementin ose siç njihet ndryshe shtojca. Ajo lëshohet për herë të parë për gjithë studentët që diplomohen në bazë sistemit të Bolonjës dhe marrin diplomë Bachelor të nivelit të parë. Modeli i Suplementit të Diplomë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.718Z

Moska bllokon protokollin e gazit

Protokolli i nenshkruar mes Rusise e Ukraines me ndemjetesimin e kryeministrit cek Mirek Topolanek eshte bllokuar ne menyre te papritur nga Moska.Vendimi per bllokimin e procesit te monitorimit te furnizimit te Europes me gazin rus eshte marre nga vete presidenti Medvedev.Moska ka bere te ditur se d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.449Z

Të diplomuarit, ende pa shtojcë diplome

Ndonëse çdo universitet është i detyruar që të ofrojë shtojcën e diplomës së bashku me diplomat, ende ato nuk janë dhënë. Të gjitha detajet e suplementit të diplomës T gjith studentt q kan prfunduar vitin e kaluar studimet e larta, do t duhet t ishin pajisur me nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.452Z

Dinakja

E bukur, seksi, nuk ngurron që të pozon pa asnjë rrobë në trup! Por, ajo është edhe shumë e veçantë - e edhe dinake. Ajo është aktorja Megan Fox. Kështu se paku shkruan shtojca e gazetës The New York Times, New York Times Magazine, të cilët kanë thënë se aktorja është dinake d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama