Rezultate te kerkimit per termin: +Shtrngoi

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.329Z

Rnia dhe shklqimi i shokut Rama!!!

Edi Rama nj nga figurat m publike t kohve t fundit, i njohur fare mir pr dinakrin e tij n aksionet politike, duket se sht vn n shnjestr t pothuajse t gjith klass politike. Sjelljet e kryetarit socialist, t kujtojn krenarin q diktatori irakian Sadam Hysein tregoi deri n momentin e fundit kur e dorzoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.617Z

Nga kalaja e Himarës Berisha promovon turizmin

Në kështjellën ku djali i Skënderbeut mbrojti trevat shqiptare Fare mir mund t kishte zgjedhur malet kreshpgri e kryelarta t lugins s Valbons pr t dal para mediave krejtsisht i knaqur, i qet. Por, si pr t thyer rekordet e tij, ashtu dhe pr t pushuar, Kryeministri i vendit, Sal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.143Z

Portat e Romës

Nga përleshjet e gladiatorëve tek intrigat e Senatit romak, romani i Conn Inggulden, Perandori Shtegu n pyll ishte si xhadé e ngritur mbi ledh pr t dy unat. T dy qen llangosur si mos m keq me balt e llum moali t trash e t zi, sa q me zor mund t’i njihje pr njerz. M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.847Z

Portret grupor i biznesmenve shqiptar

Prvoja dhe njohja ime e par me biznesment tan zgjati katr dit t paharrueshme Tiran-Mosk: vajtje-kthim. Me ndrhyrjen e nj mikut tim edhe piktor, m morn n shoqrin e tyre gjat atij udhtimi, n cilsin e prkthyesit. E pranova me qejf ftesn pr shkak se e kundroja si mundsi t shumpritur pr t bler libra, pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.349Z

Udhzim pr vjedhjen e lumenjve

Un as emrin nuk ia di atij lumi, madje nuk e kujtoj as fshatin ndan t cilit lumi rridhte dhe binte nga lartsit e nj kanioni. Mbaj mend se njri prej fshatrave tepelenas afr kanionit quhet Progonat dhe, t them t drejtn, edhe ky emr m ka mbetur fal kujtess sime asociative n lidhje me nj heroin 13-vjear

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.859Z

D/D ose Dashuria dhe Deti

N noveln e ehovit Zonja me kone ka nj pasazh enigmatik: N Oreand [ata] uleshin n nj stol ndan nj kishe, kundronin detin posht dhe heshtnin. Jalta mezi dukej npr mjegulln mngjesore, mbi majat e maleve qndronin t palvizshme ret e bardha. Gjethnaja nuk shushurinte ndr pem, zhuzhinin gjinkallat dhe nj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama