Rezultate te kerkimit per termin: +Shtyllas

Total: 65
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.451Z

Fier, zjarr në Topojë dhe Shtyllas

Flakët e zjarrit kanë përfshirë mëngjesin e sotëm, rrethinat e Fierit. Zjarri ka rënë në fshatin Topojë dhe Shtyllas të këtij qyteti. Flakët e shumta të zjarrit kanë përfshirë në Topojë një pyll, nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:27.907Z

Permbytjet Basha ne Shtyllas te Fierit Ku eshte shteti

Transmetuar me 10022015 - 1211 Tirane 10 shkurt 2015 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha ne Shtyllas te Fierit ka takuar banoret e permbyturbr br Ne nje postim ne profilin e tij ne Facebook ai shkruan se Ne Shtyllas te Fierit ku jane permby

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.159Z

Basha viziton banorët e përmbytur në Shtyllas të Fierit

"Qeveria të çelë sa më shpejt fonde për kapërcimin e situatës së vështire nga përmbytjet" Kreu i PD-së Lulzim Basha vizitoi banorët e Shtyllasit në Fier, ku përmbytja e kullotave dhe e ushqimit për gjënë e gjallë po con drejt asgjësimit të blektorisë dhe gjëse së gjallë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.155Z

Basha në Shtyllas: Po persekutohen komunat e djathta

Nga Shtyllasi, Boçova, Poro dhe Narta që prej 10 ditësh gjendjen nën ujë, kryetari i opozitës, Lulzim Basha i bëri thirrje qeverisë të ndalë persekutimin e banorëve. Basha i kërkoi Ramës shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme dhe miratimin e fondeve për t'i ardhur në ndihm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.853Z

Fier misteri i tempullit 2500 vjecar ne Shtyllas

Tempulli në Shtyllas te Fierit mbetet ende i paeksploruar. I shoqeruar me mister se kujt perendi i perkiste, drejtuesit parkut arekologjik te Apolonise tentojne hapjen e nje shtegu turistik. U ka qëndruar shekujve me madhështi. Shtylla e tempullit në fshatin Shtyllas, ndodhet a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.791Z

Basha viziton familje e Llazar Nasit

Kreu i PD-së Lulëzim Basha dhe kryetari i degës së Vlorës, Moisi Meminaj kanë vizituar sot familjen e të ndjerit Llazar Nasi në fshatin Poro. Ata kanë qëndruar për rreth 30 minuta brenda shtëpisë ku përcollen ngushëllimet e rastit për ndarjen para kohe nga jeta të 56-vjeçarit. Bas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:27.909Z

Basha Te shpallet emergjenca

brbrNga fshati Shtyllas ne Fier kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha ka akuzuar serish qeverine Rama duke e quajtur te shkeputur nga realiteti i permbytjeve ne Shqiperine e Jugut Duke degjuar ankesat qe vete banoret ngriten Basha i ka kerkuar kryeministrit qe te lere shfaqjet televizive ne ma

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama