Rezultate te kerkimit per termin: +Shumllojshmris

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.503Z

Fituesit e Lotarisë Amerikane, ja dokumentet që kërkohen para intervistës

Procedurat e plota/Nga garancia financiare, vizitat mjekësore deri dokumentet e shkollës Ambasada Amerikane ka publikuar listën e dokumenteve dhe gjithë procedurën që duhet ndjekur për fituesit e Lotarisë Amerikane. Nga intervista, te garancia financiare, vizitat mjekësore,dokumentet e shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.867Z

Euforia nukleare

Gjithnj e me tepr energjia n trsin e shumllojshmris s burimeve dhe prdorimeve te saj do te prcaktoj zhvillimet ekonomike, politike dhe sociale. Kriza e tanishme e ka rritur presionin pr te gjetur zgjidhjet alternative, te cilat do te krijojn dhe nj ekuilibr me te mire midis krizave te ambientit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama