Rezultate te kerkimit per termin: +Sigurine +Kombetare

Total: 861
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.856Z

Ushtria Demiraj iku pa leje cenoi sigurine kombetare

e Hene 22 Dhjetor 20141215 pm p classwp-caption-textJeronim BazebrbrShtabi i Pergjithshem i Forcave te Armatosura sqaron arsyet e shkarkimit nga detyra te kolonelit Dritan Demiraj duke theksuar se vendimi eshte marre pasi eshte konstatuar se Demiraj ka shkelur ne menyre te perse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.080Z

Imami: Publikimi i dokumenteve nga PS cenon sigurine kombetare Eva Gjura

Ministri i Mbrojtjes, Arben Imami, ka thyer heshtjen duke reaguar ndaj akuzave te opozites per blerjen e armatimeve per Sherbimin Informativ te Ushtrise. Gjate nje konference per shtyp, ministri i Imami e ka cilesuar te pafalshem publikimin e dokumenteve sekrete nga ana e Partise Socialiste, te cila

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.076Z

Tahiri Presidenti te kerkoje ndjese vuri alarm per sigurine kombetare

Transmetuar me 19052016 - 1755 Foto arkiv Saimir Tahiri Bujar Nishani Tirane 19 maj 2016 NOAal- Ministri i Brendshem Saimir Tahiri thote se pasi Presidenti i Republikes nuk u kursye te dilte dy here dhe te thoshte se ka nje pajisje pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.153Z

MASH-MB mbi sigurine rrugore ne shkolla

style=positionrelativez-index2> Blerta Mrishaj Siguria rrugore eshte bere objekt i vemendjes se Qeverise Shqiptare gje qe se fundmi eshte materializuar ne nje Strategji Kombetare per Sigurine Rrugore. Kjo konfirmon angazhimin per programe qe lidhen direkt me shendetin dhe mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.406Z

Asambleja e Pergjithshme e NATO-s Imami Shqiperia ka ngritur standardet lirine dhe sigurine kombetare

Shqiperia po jep kontribut ne misionet ushtarake nepermjet bashkepunimit origjinal-operacional dhe duhet permendur shkolla e policise ne Kabul Mbledhja e 57-te e Asamblese se Pergjithshme te Shoqates se Traktatit te Atlantikut eshte mbledhur per here te pare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.643Z

Obama dorehiqet keshilltari per sigurine

Keshilltari per sigurine kombetare ne Shtepine e Bardhe ish-gjenerali James Jones ka dhene doreheqjen nga detyra e tij. Lajmin e ben te ditur rrjeti informativ amerikan CBS sipas te cilit vendin e James do ta marre zevendesi i tij Tom Donilon. Doreheqja e Jones flitej prej shume ditesh n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.743Z

Rrezohet plani i qeverise Garda Kombetare nuk do te shkrihet

PUBLICITET Komisioni per Sigurine Kombetare ne Parlament miratoi sot dokumentin strategjik te sigurise kombetare projektligji Per miratimin e Strategjise se Sigurise Kombetare te Republikes se Shqiperisebr br I ftuar ishte ZvMinistri i Jashtem Sokol Dervishaj i cili paraqiti para deputete

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama