Rezultate te kerkimit per termin: +Silikonit

Total: 83
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.167Z

Mbretëresha e silikonit

Dekolte rekord Tani edhe përdorueset e rregullta të silikonit kanë një mbretëreshë të tyren. Pasi kreu dhjetëra operacione në dekoltenë e saj, një striptiste me emrin e artit, “Maxi Mounds”, është në fakt gruaja me gjoksin fals më të madh në botë. Me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.762Z

As Elvana si shpeton silikonit

pNdonese mburrej se eshte nje nga te paktat qe i ka shpetuar silikonit ne fakt tek Elvana se fundmi duket nje ndryshim Kengetarja shume e dashur nga publiku shqiptar Elvana Gjata ka bere operacion gjoksin e saj Kete lajm e ka bere te ditur nje person i afert me kengetaren Ne foto shihen qarte ndrysh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.260Z

Në vend të silikonit injekton në fytyrë vaj gatimi

Ish- modelja koreano-jogore Hang Mioku duke qenë e fiksuar pas ndërhyrjeve kirurgjikale, vendosë që të vetinjektojë silikon në fytyrën e saj. Ndërsa u gjend përball refuzimit kategorik të mjekëve për një gjë të tillë, ajo e realizoi vetë një hap të rrezikshëm edhe pse mjekët i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.824Z

14-vjecarja i thotë jo silikonit, nëna: Shpresoj të ndryshojë mendje

Chantal Marshall është një nënë nga Nottinghamshire e Anglisë që nuk arrin të pranojë, sipas saj sjelljen e çuditshme të vajzës 14-vjecare, Britney. Vajza nuk ka tentuar të vrasë veten, nuk është as konsumatore e lëndëve narkotike, apo alkoolit, ajo thjesht ka ref

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.362Z

Foto: Femrat e Hollivudit kundër përdorimit të silikonit

Salma Hayek, Rachel Weisz dhe Charlize Theron, i takojnë grupit të figurave të famshme që janë kategorike kundër përdorimit të silikonit në Hollivud. Këto aktore për pamjen e tyre të bukur mund të falënderojnë gjenet e mira dhe përkujdesjen e mirë ndaj vetes dhe asnjëra prej tyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.342Z

Kafshoi gjoksin e Fox, gjarpri ngordh prej silikonit

Mund të quhet pa frike lajm i cuditshem, por ka ndodhur pikerisht keshtu. Gjarpri piton, qe pak dite me pare kafshoi  modelen  izraelite Orit Fox, ngordhi per shkak te helmimit me selikon, nga gjoksi i bere i vajzes. Lajmi i publikuar nga mediat e huaja, i referohet ngjarjes se ndodhur ne televi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.562Z

Francë, Inerpoli shpall në kërkim prodhuesin e silikonit

Jean-Claude Mas, presidenti i kompanisë franceze “Pip” është shpallur në kërkim ndërkombëtar për prodhim të silikonit të jashtë standardeve. Mas akuzohet se ka rrezikuar jetën e mijëra grave dhe vajzave në Francë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama