Rezultate te kerkimit per termin: +Sines

Total: 39
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.059Z

Grabitja me dhune ne port, Italia ekstradon Sinen

Interpol Tirana, ekstradon te kerkuarin per grabitje me dhune te nje personi ne territorin e portit te Durresit. Burime zyrtare te policise vendore thane se u be ndalimi dhe izolimi ne paraburgim i Perparim Sines, 30 vjec, banues ne lagjen numer 15 te Durresit. Ekstradimi eshte bere mengjesin e dite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.251Z

Patushi s’ka kerkuar te largohet

Pas largimit te Sines, ne drejtim te kampioneve, por edhe pas lajmeve se nje rruge te tille do te ndiqte edhe mesfushori matjan, Saimir Patushi, nje gje e tille eshte pergenjeshtruar dje nga shefi i klubit Tirana, Shkelqim Muca. "Patushi nuk ka bere asnjehere kerkese per t'u larguar nga Tirana", ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.792Z

I vrane burrin ne 97-en, ndryshon deshmine ne gjyq

Burrel- Ish-bashkeshortja e nje 40-vjecari te ekzekutuar gjate trazirave te vitit 1997 ne Burrel, rrezikon burgun pasi ka ndryshuar deshmine e saj gjate thirrjes si deshmitare ne Gjykaten e Shkalles se Pare. Po keshtu se bashku me Shqipe Sinen, te vene e Ibrahim Sines, eshte marre i pandehur per ndr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.043Z

Artan Osmani ne vend te Bejkush Sines

Inspektor Artan Osmani eshte emri i ri, i cili do te drejtoje Komisariatin e Policise ne Gjirokaster. Emerimi i 33-vjecarit ne kete detyre vjen pas perjashtimit nga radhet e Policise se Shtetit te paraardhesit te tij, Bejkush Sina. Drejtori i Policise se Qarkut te Gjirokastres, Hysni Burgaj, ka prez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.502Z

Ditëlindja e Skënderbeut, përkujtohet pervjetori në Sinë

Festohet ne fshatin Sinë 605 vjetori i ditelindjes se Gjergj Kastrioti Skenderbeut. Tashme kjo feste eshte bere tradite ne kete zone, ku ne kete marin pjese ne feste dhe grupe artistike, vlen te permendet se ne kete fshat ku eshte dhe vendlindja e Skenderbeut eshte ngritur nje muze ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.554Z

Kapet agresroi i taksistit ne mbremjen e Vitit te Ri

TIRANE- Arrestohet grabitesi i trete i takstit te sulmuar naten Vitit te Ri ne kryeqytet. Vladimir Kurti 21 vjec banues ne Kamez u arrestua nga policia e kryeqytetit si i dyshuar per sulmin me dhune dhe grabitjen e taksistit Ilim Sina. Ngjarja ndodhi me 31 dhjetor te vitit te kaluar kur Sina u mor p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.303Z

Vrau ne '97, pranga Voshit

Burrel- Policia e Burrelit ka arrestuar pas 11 vitesh kerkimi, te dyshuarin per ekzekutimin e bashkefshatarit te tij, pas nje sherri per motive te dobeta. Ka qene nje rihetim i dosjes per vrasjen e Ibrahim Sines, qe uniformat blu dhe Prokuroria e Matit te bindeshin per implikimin e Haxhi Voshit, 45

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama