Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Deshatit

Total: 18
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.620Z

Ndoten zonat turistike, 1700 gjoba per subjektet

Plot 1699 gjoba jane vendosur nga Ministria e Mjedisit per te gjitha ato subjekte qe kane shkaktuar ndotje te mjedisit, kryesisht ne zonat turistike. Lajmin e beri te ditur dje, drejtori i Kontrollit te Mjedisit ne Ministrine e Mjedisit, Alfred Deshati. Ai ka njoftuar se, nga ana e strukturave kontr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.033Z

PR: Opozita, fushate mashtrimi

Partia Republikane deklaroi dje se partite e majta ka zgjedhur nje rruge te pandershme per te bere opozite ne prag te fushates te ardhshme zgjedhore. Nenkryetar i PR-se, Alfred Deshati deklaroi dje ne nje konference per shtyp se opozita po mashtron elektoratin e saj, duke i premtuar se do te bej mre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.958Z

Gjoba vendorëve për ndotjen mjedisit

Pas nxjerrjes së raportit për plazhet më të ndotura midis të cilave rezulonte më i ndoturi ai i Durrësit ministria e Mjedisit ka ndërrmarë një sërë masash. Drejtori i drejtorisë së Kontrollit të Mjedisit Alfred Deshati deklaroi se tashmë vija bregdetare që nis nga Shkëmbi i Kavajë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.082Z

Min. e Mjedisit:Jo më ujëra të zeza në det

Pas nxjerrjes së raportit për plazhet më të ndotura midis të cilave rezulonte më i ndoturi ai i Durrësit ministria e Mjedisit ka ndërrmarë një sërë masash. Drejtori i drejtorisë së Kontrollit të Mjedisit Alfred Deshati deklaroi se tashmë vija bregdetare që nis nga Shkëmbi i Kavajë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.075Z

Përçahet mazhoranca, pronat fusin në sherr PR-PD

Çështja e pronave përfshin në një debat të hapur demokratët dhe republikanët në qeverisje. Përmes nënkryetarit Alfred Deshati, Partia Republikane e ka cilësuar vendimin e fundit të qeverisë për kalimin pa shpërblim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.464Z

Ministria e Mjedisit inspektime në plazhe

Zona bregdetare n pikun e sezonit turistik ka qen n qend t inspektimeve t Ministris s Mjedisit. Drejtori i Kontrollit per Mjedisin, Alfred Deshati bn t ditur se nga kto inspektime jan vendosur 245 gjoba dhe jan pezulluar 153 subjekte. "Jane 1699 inspektime, 245 gjoba, dhe 153 pezullime.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.291Z

PR: Rama po tallet me familjet e Gërdecit

Partia Republikane dënoi dje protestën e opozitës, duke deklaruar se liderishipi i saj Edi Rama po keqpërdor familjet e Gërdecit. “Një shfaqje e turpshme e pamoralshme dhe antihumane ishte tallja që Rama u bëri familjeve të viktimave të Gërdecit. Dje ai nxori në krah emisaren e tij pol

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama