Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Dr

Total: 5095
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.785Z

Regjistrimi DR Ahmeti pakt me qeverine

Partia shqiptare ne Maqedoni Demokracia e Re ka akuzuar partine tjeter BDI se ka rene dakord me qeverine per procesin e regjistrimit te popullsise qe sipas saj diskriminon popullsine shqiptare. Me veprimin e sotem ne komisionin per sistemin politik ku deputetet e BDI-se bashke me ata te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.911Z

Alarmi që ngriti Dr. Halim Kosovën

Nga Ndriçim Kulla Nëpër filma kemi parë të gjithë sesi në anë të krevatit të pacientit në dhomën e spitalit ka disa aparate moderne që tregojnë gjendjen shëndetësore të pacientit me anë të disa vijave me ulje-ngritje në ekran, dhe që kur befas ka një përkeqësim serioz, apa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.860Z

Maqedoni, BDI në koalicion me DR-në

Duke patur parasysh këtë situatë, partitë shqiptare kanë filluar të mendojnë për të gjitha modalitetet se si do të prezantohen në këtë situatë.Burime të besueshme të gazetës “Lajm” kanë pohuar se kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti dhe ai i DR-së, Imer Selmani, kanë arritur marrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.259Z

Maqedoni, DR tre kushte për kthimin në Parlament

Partia Demokracia e Re ka vendosur tre kushte për rikthimin e deputetëve të saj në Parlamentin e Maqedonisë. Gjatë së dielës u mbloshur Këshilli Drejtues i kësaj partie, ku ka parashtruar kushtet, të cilat do të shpalosen gjatë takimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.309Z

Qeveria pension të posaçëm për familjen e Dr. Florit

Vendimi   Pesëdhjetë mijë lekë në muaj për bashkëshorten dhe fëmijët e të ndjerit Qeveria shqiptare akordon pension të posaçëm për familjen e këngëtarit Florjan Kondi, i njohur si Dr. Flori. Vendimi është marrë në mbledhjen e datës 16 mars të këtij viti. Këshilli i Ministra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.539Z

Kim Mehmeti, afër angazhimit në DR

Publicisti i njohur shqiptar nga Maqedonia, Kim Mehmeti është afër angazhimit politik në radhët e Demokracisë së Re, raporton “Zhurnal”. Sipas burimeve të këtij portali, Kim Mehmeti ka pasur oferta gjatë tërë kohës pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.478Z

DR: Takimi i liderëve jolegjitim për shqiptarët

Demokracia e Re vlerëson se marrëveshja e cila do të arrihet në takimin e liderëve nuk do të jetë legjitime, sepse në të nuk merr pjesë opozita shqiptare.   “Ne jemi të vetëdijshëm se Demokracia e Re i pengon Ivanovit dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama