Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Drejtoris

Total: 2030
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.417Z

Shkrirja e Drejtorisë së Shërbimit Pyjor, Frroku: Rrezik përshkatërrimin e fondit pyjor

SHKODER-Deputeti i Qarkut të Shkodrës, Mark Frroku ka reagur ndaj vendimit të Ministrisë së Mjedisit për shkrirjen e Drejtorisë së Shërbimit Pyjor të Rrethit Pukë dhe kalimin e saj nën administrimin e Drejtorisë Rajonale të S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.147Z

Tiranë, INUK prish 2 objektepranë Drejtorisë së Policisë

Të tjera rreth shkrimit FOTO TIRANE - Inspektoriati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar ka ndërhyrë dhe në kryeqytet për prishjen e disa objekteve të paligjshme.Pronarët e objekteve, t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.845Z

Berat, bllokohet selia e PD, Bashkia: Është pronë e drejtorisë arsimore

BERAT-Godina e selisë së Partisë Demokratike në Berat, është bërë shkak për një konflikt mes policisë bashkiake të Beratit dhe drejtuesve të PD-së së Beratit.Policia Bashkiake ka bllokuar sot selinë e Partisë Demokr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.847Z

Berat, bllokohet selia e PD, bashkia: Është pronë e drejtorisë arsimore

BERAT-Godina e selisë së Partisë Demokratike në Berat, është bërë shkak për një konflikt mes Policisë Bashkiake të Beratit dhe drejtuesve të PD-së së Beratit.Policia Bashkiake ka bllokuar sot selinë e Partisë Demokr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.524Z

Serveri i Drejtorisë së Tatimeve, FBI ofron ndihmë për hetimin

TIRANE – Gazeta “Panorama” shkruan sot se FBI shpreh gatishmërinë për të ndihmuar hetimet për ndërhyrjen në serverin e Drejtorisë së Përgjithshme të Tatimeve në Shqipëri. Një përfaqësues i Byrosë F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.219Z

Kërkonin rrushfet për dhënien e targave, arrestohen tre punonjës të Drejtorisë së Transportit

TIRANË-Tre persona të Drejtorisë së Transportit janë arrestuar ditën e sotme nga policia pasi akuzohen për marrje rryshfeti. Policia bën me dije se ka arrestuar Adrian Shehun, Kastriot Ruçin dhe shtetasen Feride Kadeshi. Sipas policisë tre per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.187Z

Topalli pret Drejtorin e Drejtorisë për Evropën në Ministrinë e Jashtme të Hollandës

TIRANË- Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli zhvilloi sot një takim me Drejtorin e Drejtorisë për Evropën në Ministrinë e Jashtme të Hollandës, Jacques Werner dhe zyrtarët që e shoqëronin atë. Ndërsa bëri një panoram&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama