Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Haritos

Total: 78
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.043Z

VIDEO/ Berisha i hakërrehet Milena Haritos: Laj gojën kur flet për të!

Ish kryeministri Berisha iu rikthye faktit që Këshilli i Europës rrëzoi tre kandidaturat e Qeverisë për në Gjykatën e Strasburgut. Sipas Berishës kjo erdhi për faktin se dy prej tre kandidatëve ishin kunetër të zyrtarëve të lartë të Partisë Socialiste. Sot mund ta filloja fjal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.958Z

Gazetari grek rrëfen videon: E vërteta e vrasjes së Pislit dhe pengut

GREQI-Panos Haritos, gazetari që ka ndjekur pengmarrjen e autobusit në Elbasan, pohon se nuk ka pasur asnjë dyshim që ata u qëlluan nga policia që prej ’99. “Videoja është realizuar nga një kameraman i Reuters nga Afrika e Jugut. Autoritetet shqiptare nuk treguan respekt as për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.150Z

PS: Kryeministri mashtron nën moton “Zgjedhje të reja-Gënjeshtra të vjetra"

TIRANË- Anëtarja e grupit të punës për programin në PS Milena Harito ka dhënë një deklaratë për media në të cilën ka komentuar fushatën e PD. Deklarata fillon: “Sot vetëm 67 ditë na ndajnë nga 23 qershori, dita kur shqiptarët do të largojnë me votën e tyre të lirë Sali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.747Z

ASC leter Haritos e Gjiknurit

brbrKjo eshte letra qe operatoret alternative te komunikimeve elektronike i kane derguar Ministres se Inovacionit Milena Harito ku i shprehin shqetesimin lidhur me aksionin e nisur per te prere kabllot ajror Letra mban daten 6 mars dhe per dijeni i eshte derguar edhe Ministrit te Energjise Damian Gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.456Z

Shpërthen Milena Harito: Po bëjmë punë herkuliane, na akuzoni me fakte

Ministrja e Shtetit ka reaguar përmes një postimi në facebook për komentet e shumta që i vijnë me akuza e sharje për kolegët e saj. Ministrja Harito Ajo i kërkon lexuesve që çdo akuzë që kanë për ministrat ta shoqërojnë me fakte konkrete. Në të njëjtën kohë sipas ministres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.991Z

Dashuria huton Ilva Taren

Gazetarja Ilva Tare si cdo here para emisionit Tonight ne Ora Nees ka njoftuar publikun nepermjet nje statusi ne faqen e saj ne Facebook mbi te ftuarin e radhes Ajo qe na cudit eshte se Tare kete here ngaterron detyren e te ftuares ku sipas asaj qe lexojme Milena Harito eshte ministre e Kultures Ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.019Z

PS: Presidenca dhe Kuvendi në shërbim të partisë familjare të Berishës

TIRANË- Partia Socialiste në sajë të nismës “100 arsye për të mos votuar Berishën”, akuzoi kryeministrin se ka shkatërruar institucionet shtetërore duke i kthyer në shërbim të pushtetit personal. Në një deklaratë për mediat, Milena Harito anëtarja e grupit të punës p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama