Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Sejdinit

Total: 118
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.838Z

Elbasani i Sejdinit, per nje trofe

Elbasani eshte ekipi tjeter, qe zhvilloi merkaton me te forte ne muajin janar. Pas humbjes qe pesoi kjo skuader ne Lushnje, klubi shkarkoi trajnerin Mirel Josa, per rezultate te dobeta dhe emeroi Faruk Sejdinin. Ne diten e pare te punes, ish-dinamoviti deklaroi se do te kerkoje te sjelle titullin ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.836Z

Basha: Dhëndri i Sejdinit godet makinën e zv/drejtorit të policisë

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, deklaron se vettingu duhet të nisë nga kryeministri, Ministri i Brendshëm dhe kryebashkiakët përpara se të shtrihet tek uniformat blu. Referuar qytetarit dixhital, Basha denoncon se  dhendri i Qazim Sejdinit, Sokol Sanxhaktari me Suel Celen me makine te blindu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.151Z

PD vlereson reagimin e SHBA per videon e Qazim Sejdinit

Transmetuar me 17062015 - 1802 Luciano Boci duke folur sot nga selia e PD PUBLICITET Partia Demokratike pershendeti sot reagimin e Ambasades Amerikane ne krah te lirise se medias dhe qe denon kercenimetbr br Reagimi i amb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.947Z

PD e Elbasanit Shtabi i Qazim Sejdinit prish posterat e Durim Hushit

Partia Demokratike, dega Elbasan ka dënuar sot atë që ajo e cilëson si akte presioni që bëhen nga shtabi i kandidatit Qazim Sejdini, ndaj zyrës elektorale nr. 5 në lagjen “11 Nëntori”, por edhe për grisjen e posterave të kandidatit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.987Z

Merret sërish si i pandehur ish dhëndrri i Qazim Sejdinit

Ish dhëndrri i kryetarit të Bashkisë së Elbasanit Sokol Sanxhaktari, është marrë i pandehur dhe dërguar dhe dërguar në gjyktatë për dy akuza. Njëra për mbajtjen pa leje të një armë zjarri pistolete dhe tjetra lidhet me kundërshtimin me dhunë të efektivëve të policisë së Elba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.782Z

Elbasan Rama mbyll fushaten ne mbeshtetje te Qazim Sejdinit

E perditesuar - Edi Rama ka marre pjese ne mitingun permbylles te fushates ne Elbasan ne mbeshtetje te kandidatit per bashkine e Elbasanit Qazim Sejdini. Megjithese nen reshje te vazhdueshme shiu Rama nuk e ka shtyre fjalimin e tij ne kete miting duke theksuar faktin se Elbasani ka ndryshuar dhe vot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:40.973Z

PD: Bandat djegin makinën e dhëndrit të Sejdinit, policia fsheh ngjarjen

Foto ilustruese nga përplasja e një bande në Elbasan me policinë Një denoncim i fortë ka ardhur nga deputetët Ervin Salianji dhe Luçiano Boçi nga Elbasani, ku theksuan se bandat e fuqishme që kontrollojnë këtë qytet kanë djegur makinën e dhëndrit të kryebashkiakut Qzim Sejdini dhe p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama