Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Spahis

Total: 9
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.398Z

Asgjësimi i municioneve angazhim i rëndësishëm i Ministrisë së Mbrojtjes

Asgjsimi i municioneve t teprta brenda vitit 2013 mbetet nj angazhim shum i rndsishm i Ministris s Mbrojtjes. N nj konferenc pr shtyp zvendsministri i Mbrojtjes Ekrem Spahia ka paraqitur ecurin e ktij procesi gjat vitit 2009 dhe 6-mujorit t par t vitit 2010. Sipas Spahis demontimi i municioneve kryh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.066Z

Spahia: Janë asgjesuar 20.653 tonë municione gjatë 2010-ës

Për vitin 2010 janë asgjesuar 20.653 tonë municione dhe lëndë plasëse. Por gjithashtu gjatë viti që lamë pas janë eksportuar jashtë vendit tonë edhe 7 për qind të municioneve që janë në gjendje të mirë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.051Z

Tirana ulet 30 ndotja

Ulet me 30 % niveli i ndotjes ne qëndër të Tiranës. Zv/ Ministri i Shëndetësisë, Bardh Spahia deklaron se nga matjet e fundit të bëra nga Institutit i Shëndetit Publik në qëndër të Tiranës, rezulton të ketë një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.490Z

Ndalimi i abortit me ligj shkel Kushtetuten dhe largon Shqiperine nga BE

Burrat që duan të vendosin për trupin e grave e shqetësojnë deputeten socialiste, Eglantina Gjermeni. Rasti më i fundit është ai i Ekrem Spahisë që pak ditë pas 8 marsit, nga një sallë plot me burra në Kukës, tha se do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.078Z

KLD, PD propozon Elvis Cefen, në vend të Spahisë

TIRANE- Deputetët e Partisë Demokratike propozojnë Elvis Cefën si anëtar të KLD-së në vend të Kreshnik Spahiut. Propozimi me emrin e kreut aktual të Agjencisë së Kthimit dhe Kompensimit të Pronave i është dorëzuar sot k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.715Z

Spahia: Leka Zogu është mirë, nuk është në gjendje kome

TIRANE - Lajmi u përhap me shpejtësi dhe mori dhenë, por familja mbretërore është tërësisht e qetë për shëndetin aktual të trashëgimtarit të Fronit Mbretëror, Leka Zogu. Ky i fundit është çuditur me lajmin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.832Z

Gafa e Nishanit, ul pjacën medekorimin e Pashkos dhe Spahisë

TIRANE- Zyra e Presidencës do të shënojë një gafë të rëndë proceduriale, ndërsa sot do të japë dy dekorata. Sipas njoftimit të shpërndarë nga grupimi “Dhjetor ‘90” dhe Shoqata e të Përndjekurve Pol

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama