Rezultate te kerkimit per termin: +Skandal

Total: 7812
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.091Z

Dacic perfshihet ne skandal

Dacic perfshihet ne skandal E hene 04 Shkurt 2013 1514 Dacic perfshihet ne skandal Kryeministri serb ivica dacic perfshihet ne nje skandal qe mund ti kushtoje atij postin Mediat ne Beograd raportojne se Dacic ka lidhje me nje nga emrat me te njohur ne Ballkan per trafikun e droges bosin Darko S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.853Z

Temporada perfshihet ne skandal

Futbolli spanjoll perfshihet nga nje skandal i lidhur me dyshimet per trafik droge nga ana e disa futbollisteve. Dy agjente te FIFA-s dhe disa lojtare jane vene ne qender te nje hetimi nga policia iberike per trafik kokaine.Gjate operacionit eshte zbuluar nje ngarkese me rreth 600 kg kokaine me prej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.860Z

Skandal kopjimi ne Harvard

Skandal kopjimi ne Harvard E shtune 02 Shkurt 2013 1238 p styletext-align justify p Skandal kopjimi ne HarvardNese mendoni se kopjimi eshte nje ves i studenteve shqiptare atehere gaboheni Nje sjellje te tille jo korrekte e kane as me pak e as me shume se studentet e universitetit me te mire

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.353Z

Kosina, tjeter skandal

Skandali i zhvarrosjes se eshtrave te Kosines tre vjet me pare, mbyllet me nje skandal tjeter akoma me te rende. 69 kutite e eshtrave te shkaterruara te banoreve te vdekur gati nje shekull me pare, jane varrosur ne nje varr te perbashket dhe askush nga autoritetet nuk jep nje version te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.614Z

Gjermani skandal i ri me dioksinen

Skandal i ri me dioksinën në Gjermani dhe sërish në Sasoninë e Ulët. Ministrja Federale për Mbrojtjen e Konsumatorëve, Ilse Aigner, ka folur për “skandal në skandal”. Është zbuluar se një tjetër prodhues u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.323Z

RBS perfshihet ne nje skandal

RBS perfshihet ne nje skandal E enjte 07 Shkurt 2013 1010 p styletext-align justify p RBS perfshihet ne nje skandalBanka Mbreterore e Skocise do tiu paguaje rregullatoreve financiare ne Shtetet e Bashkuara dhe ne Britani mbi 610 milione dollare gjobe per shkak te rolit te saj ne manipulimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.870Z

Berluskoni përfshihet sërish në skandal

Një tjetër skandal po godet kryeministrin Italian, Silvio Berluskoni. Gazeta "L'Esspreso" njofton se ka një incizim ku kryeministri italian i thotë mikeshës ta presë te shtrati i Putinit, në vilën qeveritare në Romë. 'Me shtrati i Putin', Berluskoni i referohet krevatit ku ka fjetur gjatë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama