Rezultate te kerkimit per termin: +Skaner

Total: 1417
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.997Z

Ora Skaner me Viola Spiro dhe Glend Tafaj

Ora Skaner nisi ndryshe. Gazetari Gerti Çarçani, i cili deri sot drejtonte emisionin më të dashur për sportdashësit në Ora Ness, prezantoi dy moderatorët e rinj të këtij emisioni. Viola Spiro dhe Glend Tafaj nga kjo e djelë do të moderojnë emisionin Ora Skaner, i cili vjen çdo të djel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.843Z

Skaner nudo

Parlamenti Evropian i hap rrugën përdorimit të skanerëve të trupit Shumë shpejt, ndërsa udhëtojmë nëpër vendet e Bashkimit Evropian, mund ta shohim veten tërësisht nudo në skaner. Komisioni i Transportit në Parlamentin Evropian i dha dje “OK” përdorimit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.765Z

Digjet llamba, kirurgjia pa skaner

Djegia e nje llambe ka bere qe skaneri ne repartin e kirurgjise te Qendres Spitalore Universitare te mbyllet. Nderkohe qe pacientet, te cilet ndonese te regjistruar dhe ne radhe, perseri vazhdojne te kthehen mbrapsht. Vete pacientet tregojne se mjeket ua kane shtyre ekzaminimin me skaner, pasi ai ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.841Z

Spitali i dërgon për skaner në kopsht zoologjik

Share Spitalet në Britani janë udhëzuar që të bashkëpunojnë me veterinerët dhe kopshtet zoologjikë për të skanuar pacientët që janë shumë obezë. Kërkesa e çuditshme vjen pas shtimit të pacientëve që nuk hyjnë dot në skanerat e spitalit. Spitalet në Lon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.689Z

Radha për skaner, grushta mes rojes së Onkologjikut dhe qytetarëve -VIDEO

TIRANË-Dhunë fizike është regjistruar sot nga kamerat e News24 tek ambientet e spitalit te Onkologjikut në QSUT. Roja grushta me familjare te nje pacienteje qe priste ne radhe per skaner.Ngjarja u shenua rreth ores 13:35 minuta, ku qytetarë që prisnin në radhë për skaner në këtë spital

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.367Z

Baronët e drogës, Rama: Në skaner makinat superluksoze

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se objektivi i planit kombëtar në luftën kundër kanabisit është arritur. Lufta kundër kanabisit është një luftë që vazhdon dhe në këtë fazë të vitit ka hyrë në një kapitull vendimtar. Ky vit shënon vitin me sasinë më të ulët të kanabisit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.807Z

Viola Spiro rikthehet në Ora News me Ora Skaner

Viola Spiro do rikthehet sërish në ekran. Pasi moderoi emisionin Euro Skaner, bukuroshja i rikthehet sërish televizionit Ora News si moderatore e një tjetër emisioni sportiv, Ora Skaner. Lajmin e bën të ditur vetë gazetarja në rrjetet sociale ku në moderimin e emisionit sportiv do të ket

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama