Rezultate te kerkimit per termin: +Skens

Total: 46
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.431Z

Pr patriarkun e skens shqiptare, Kadri Roshi

I gjith komuniteti i artistve shqiptar, sht prkulur nj vit m par me nderim, para trupit t pajet t kolegut dhe profesorit t tyre, aktorit t madh t skens dhe kinematografis shqiptare, gjat homazheve t zhvilluara n Teatrin Kombtar n Tiran. Aktor t brezit t Kadri Roshit, si Tinka Kurti, Margarit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.300Z

Presidenti ka harruar Aleksandër Moisiun

Drejtori i shtpis-muze t aktorit t madh me origjin shqiptare, Aleksandr Moisiu, zoti Edmond Agolli, ka deklaruar pr “standard” se “uditrisht nuk dihen ende arsyet e “harress” nga institucioni i Presidentit t vendit, zotit Bamir Topi, pr propozimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.783Z

Lamtumira e fundit për Agim Qiriaqin

Prtej vetmis s jets, vuajtjes mse dy-vjeare pr t’i thn vdekjes jo, vjen nj lamtumir solemne si rrallkush n ikje mund ta jetoj... Plot 24 or pasi mbylli syt prjet, kshtu mund t nderohej nj njeri i till, si artisti Agim Qirjaqi, q i dhuroi teatrit shqiptar dhe kinemas personalitetin e tij artist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.123Z

Nga Basic Instinct tek Black Swan, ktu aktort kan br seks vërtetë

Tom Cruise dhe Rebecca De Mornay nuk kan gnjyer kurr. N Nymphomaniac, rregullat n script Kodi etik i Hollivudit dhe ligjet amerikane kan limituar fort prodhimin e filmave, n t cilat shfaqeshin skena intime deri n vitet 60. Pastaj n kinema jan par skena gjithnj e m pikante. Natyrisht jemi duke folur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.123Z

Nga Basic Instinct tek Black Swan, ktu aktort kan br seks vërtet

Tom Cruise dhe Rebecca De Mornay nuk kan gnjyer kurr. N Nymphomaniac, rregullat n script Kodi etik i Hollivudit dhe ligjet amerikane kan limituar fort prodhimin e filmave, n t cilat shfaqeshin skena intime deri n vitet 60. Pastaj n kinema jan par skena gjithnj e m pikante. Natyrisht jemi duke folur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.353Z

Fenomeni Ndrek Luca: Madhshtia e thjeshtsis

Pamja 'vrastare' dhe e ndrtuar n mijra forma shprehse, tendencioziteti artistik i shikimit dhe fuqia e plot emocionuese e interpretimit, mishrojn prezencn artistike dhe ndikuese t aktorit shum t njohur Ndrek Luca. Artist i Popullit, ndr m t mdhenjt e skens shqiptare, ai q i dha trajt 'negati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.588Z

Prindërit e fëmijëve të "Gjeniut të Vogël": Sulmi i PS, skandaloz

Deklarata e dy ditve m par e kryetares s pazgjedhur t Forumit Rinor Socialist ka shkaktuar reagime t ashpra edhe t prindrit e tjer t fmijve pjesmarrs n spektaklin e sukseshsm t Televizionit Klan "Gjeniu i Vogl", pas atyre t fitueses t ktij edicioni. Ata e kan dnuar deklaratn, duke e cilsua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama