Rezultate te kerkimit per termin: +Skraparit

Total: 1387
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.818Z

Mbyllet Gjykata e Skraparit

Vendimi Gjykata e Skraparit nuk do të jetë më funksionale. Që prej ditës së djeshme, kjo gjykatë nuk do të kryejë më asnjë lloj procedure pasi i është vënë përfundimisht dryni. Vendimi për mbylljen e këtij institucioni erdhi si pasojë e mungesës së theksuar të trupit gjykues n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.851Z

Ilir Meta, lamtumirë Skraparit

Në zgjedhjet e 2009-ës, kryetari i LSI-së, Ilir Meta do të lërë Skraparin për Tiranën. Beteja e vështirë politike jo vetëm me PD-në, por edhe me PS-në e kanë bindur kryetarin e kësaj partie që të heqë dorë nga zona e tij elektorale të cilën e mban për 16 vjet dhe të kandidojë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:01.611Z

Dëbora riizolon 4 komuna të Skraparit

18/02/2005  BERAT- Reshjet e dendura të dëborës që kanë rënë ditët e fundit kanë arritur që të bllokojnë dhe të izolojnë më shumë se 15 mijë banorë të 40 fshatrave, të katër komunave të rrethit të Skraparit. Sipas burimeve zyrtare nga prefektura e Beratit, në të ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.034Z

Milo paraqet kandidatin e Skraparit

02/06/2005  Kryetari i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo, ka prezantuar në rrethin e Skraparit kandidatin për deputet të zonës elektorale numër 79, Adriatik Koromani. Gjatë prezantimit, Milo u ka kërkuar banorëve të Skraparit që të votojnë për alternativën e majtë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.978Z

Kamza, kundër Skraparit për Top-4

www.albania-sport.com - Kamza kërkon të koleksionojë kundër Skraparit (java 26) fitoren e katërt radhazi me synimin për të kapur një nga katër vendet e para, kur përpara zhvillimit të ndeshjeve të javës së 26-të ndodhet në vendin e pestë me 47 pikë, dy më pak se Elbasani i vendit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.795Z

“Kyçet” gjykata e Skraparit, në Berat për një vërtetim

01/06/2010 Largohen sekretaret, banorët pa shërbim SKRAPAR- Janë tetë komuna, të cilat do të udhëtojnë rreth 120 kilometra për të marrë një vërtetim në gjykatën e Beratit. Ditën e djeshme një vendim absurd ka larguar nga puna dy sekretare, të cilat kryenin shërbimin për dhënie

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.616Z

Aksidenti tragjik i Skraparit

Shpërthimi aksidental në pikën e demontimit të municioneve të ushtrisë në Pigas të Skraparit i cili ka shkaktuar një të vdekur dhe tre të plagosur, ka qenë në qendër të një specialeje të “Pasdite në Top C

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama