Rezultate te kerkimit per termin: +Skype

Total: 560
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.929Z

Facebook partneritetme Skype

SHBA- Sipas All Things Digital Facebook dhe Skype jane duke punuar se bashku per te integruar dy sherbimet ne te dyja faqet e tyre. Partneriteti i tyre do te ndryshoje industrine e komunikimit duke pasur parasysh popullaritetin dhe numrin e anetareve te Facebook dhe sherbimin e lire qe ofron Skype.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.014Z

Skype 3.0 vjen në tabletët Android

Skype ka lëshuar një version të ri të softuerit të tyre VoIP për pajisjet Android. Versioni 3.0 i Skype do të punoj në një numër të konsiderueshëm të pajisjeve Android duke përfshirë Samsung Galaxy Tab 2, Google Nexus 7, Acer Iconia, Asus Transfomer Prime, Motorola Xoom dhe Sony S.Sky

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.208Z

Diskutohet blerja e Skype

TIRANE-Në një lëvizje për të rifituar një pjesë të tregut nga rivalët e tij si firma Google, kompania Microsoft po shpreson të hyjë në biznesin tërheqës të komunikimit telefonik përmes internetit, duke njoftuar një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.690Z

Video-biseda nga Skype në Facebook

Skype është duke e përforcuar ndërlidhjen e vet me rrjetin Facebook, pasi që ka lëshuar një version të ri për Windows, Skype 5.8 (përditësimi i njëjtë për Mac së shpejti do të vijë).Përditësimi i ri paraqet disa ndryshime të reja:· Video thirrje në HD të plotë.· Mbështetje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.575Z

Skype me verzion të ri

Kompania Microsoft ka publikuar verzionin e ri të Skype-it, i cili është ofruesi më i madh i shërbimit telefonik në internet. Skype tani ofron disa funksione të reja, një nga të cilat është mundësia për të bllokuar kontakte të caktuara. Në blogun zyrtar thuhet se përdoruesit tani do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.942Z

Sa është i sigurt Skype?

02-02-2013 / Nga Charles Recknagel Nga Charles Recknagel(VOA)Aktivistët dhe disidentët, të shqetësuar nga mbikëqyrjet e qeverisë, kanë mësuar të mos flasin shumë lirshëm në telefonat e tyre të shtëpisë apo mobilë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.917Z

Facebook dhe Google në garë për Skype

Facebook dhe Google janë futur në një garë intensive bisedimesh për të realizuar një marrëveshje bashkimi me shërbimin e video-konferencës në web, Skype. Bisedimet, si pas burimeve të ndryshme, kanë nisur të për përshpejtohen, pasi Skype shtyu për një tjetër datë përgatitjen e d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama