Rezultate te kerkimit per termin: +Slu

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.352Z

PSE RAMA PO BËHET I URRYER SI BERISHA?

Ilir Yzeiri Edi Rama po i mbërrin me shpejtësi rekordet autoritare të Berishës dhe përfundimisht po mbjell dëshpërimin më të madh në këtë vend pas 25 vjetësh tranzicion të lodhshëm, të përgjakshëm si ai i ’97-s dhe me korrupsion të pandalshëm si në asnjë vend tjetër të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama