Rezultate te kerkimit per termin: +Sokol +Baraj

Total: 122
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.279Z

Sokol Baraj: “150 dollarë për kokën e Azemit”

Një pohim i bujshëm i një prej zyrtarëve më të lartë shqiptarë të sigurisë. Ish-zëvendësministër i rendit, drejtor i Përgjithshëm i Policisë dhe këshilltar i disa kryeministrave shqiptarë për rendin dhe sigurinë, Sokol Baraj pohon për revistën MAPO atë që ka mësuar nga shë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.270Z

Flet Sokol Baraj: 150 mijë USD për vrasjen e Azemit

 Lorenc VANGJELI“Për kokën e Azem Hajdarit janë paguar 150 mijë dollarë. Këtë shifër na ka përmendur si të vënë në dispozicion të vrasësve, një shërbim i huaj inteligjence. O Zot, çfarë bëhet kështu!”, vetëm kaq kam mundur të them kur e kam dëgjuar për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.700Z

Ndërron jetë në moshën 53-vjeçare Sokol Baraj, kryepolici që luftoi bandat në 97

Është ndarë nga jetë në moshën 53-vjeçare zv/ministri i Brendshëm, Sokol Baraj, i cili në vitet 1997-1998 ka mbajtur postin e drejtorit të përgjithshëm të policisë së shtetit. Baraj ka ndërruar jetë për shkak të një ataku kardiak. Kush ishte Sokol Baraj: Drejtor i Policisë së S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.698Z

Kush ishte Sokol Baraj, drejtori i policisë që shkatërroi bandat e 97-ës

Ish-zëvendësministri i Brendshëm Sokol Baraj është ndarë nga jeta si pasojë e një ataku në zemër. Baraj ka drejtuar policinë e shtetit në periudhën më të vështirë. Ish- zëvendës ministri ndërroi jetë në moshën 53-vjeçare. Në fillimin e korrikut 1997 u emërua Drejtor i Përg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.821Z

Policia hap dyert, sot homazhet për Sokol Barajn

Kanë nisur mëngjesin e së dielës homazhet për nder të ish-drejtorit të Policisë, Sokol Baraj. Qindra të afërm, qytetarë dhe bashkëpunëtorë i kanë dhënë lamtumirën e fundit 53-vjeçarit në ambientet e Drejtorisë së Përgjithëshme të Policisë së Shtetit. Sokol Baraj ndërr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.820Z

Homazhet për Sokol Barajn, ish-kreun e Policisë së Shtetit

Kanë nisur homazhet për ish-drejtorin e Policisë së Shtetit Sokol Baraj 53-vjeç, i cili u nda nga jeta në mënyrë të parakohshme pas një ataku në zemër. Ceremonia po zhvillohet në hollin e Drejtorisë së Shtetit, ndërkohë që njerëz të rëndësishëm të politikës dhe policisë kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.615Z

Baraj: “Thellohet korrupsioni, motra e Vokshit, pjesë e aferës së korrupsionit”

Partia Socialiste kësaj here i ka zgjeruar akuzat për korrupsion ndaj deputetes demokrate Albana Vokshi. Deputeti Besnik Baraj deklaroi dje se në vorbullën e korrupsionit është përfshirë edhe motra e deputetes, Mimoza Vokshi, e cila mban postin e drejtoreshës në Ministrinë e Ekonomisë.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama