Rezultate te kerkimit per termin: +Sokol +Barajn

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.821Z

Policia hap dyert, sot homazhet për Sokol Barajn

Kanë nisur mëngjesin e së dielës homazhet për nder të ish-drejtorit të Policisë, Sokol Baraj. Qindra të afërm, qytetarë dhe bashkëpunëtorë i kanë dhënë lamtumirën e fundit 53-vjeçarit në ambientet e Drejtorisë së Përgjithëshme të Policisë së Shtetit. Sokol Baraj ndërr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.820Z

Homazhet për Sokol Barajn, ish-kreun e Policisë së Shtetit

Kanë nisur homazhet për ish-drejtorin e Policisë së Shtetit Sokol Baraj 53-vjeç, i cili u nda nga jeta në mënyrë të parakohshme pas një ataku në zemër. Ceremonia po zhvillohet në hollin e Drejtorisë së Shtetit, ndërkohë që njerëz të rëndësishëm të politikës dhe policisë kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.710Z

Gara për Tiranën, përplasjet PS-PD

 Aristir Lumezi / Adi ShkëmbiKandidatët e Tiranës janë tashmë në kulmin e fushatës të ndarë në dy blloqe. Dy partitë e mëdha, PS-PD kanë përqendruar të gjitha forcat e tyre në kryeqytet, ku janë munduar të bëjnë një ndarje sa më ballafaquese ndaj kundërshtarit. Ata kanë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama