Rezultate te kerkimit per termin: +Sokrat +Shani

Total: 51
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.116Z

Babai i Jonidës: Dyshoj se nuk e ka vrarë Sokrat Shani

Babai i Jonida Çanakut nuk beson se është Sokrat Shani autori i vetëm i krimit edhe pse ai ka lënë letra të shkruara ku ka pranuar vrasjen e saj para se të vriste veten. Sefedin Çanaku i ka thënë gazetës "Panorama" se nuk është lejuar nga policia dhe nga morgu që ta shohë ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.085Z

Dyshimet e Sokrat Shanit për tradhti çuan në vrasjen e Jonidës, telefonata e ashikut plak: Pse më tradhton

Xhelozia e Sokrat Shanit ndaj vajzës 29- vjeçare, me të cilën kishte lidhje prej më se tri vitesh, dyshohet se ka qenë shkak i krimit të dyfishtë të ndodhur tri ditë më parë në Golem dhe në Lushnjë. Viktimat, Canaku dhe Shani Biznesmeni 65-vjeçar, siç kanë dëshmuar personat që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.084Z

Dyshimet e Sokrat Shanit për tradhti çuan në vrasjen e Jonidës?

Xhelozia e Sokrat Shanit ndaj vajzës 29­ vjeçare, me të cilën kishte lidhje prej më se tri vitesh, dyshohet se ka qenë shkak i krimit të dyfishtë të ndodhur tri ditë më parë në Golem dhe në Lushnjë. Panorama shkruan sot se biznesmeni 65­vjeçar, siç kanë dëshmuar personat që e n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.611Z

Mbyti me litar të dashurën studente, ja kush ishte biznesmeni nga Lushnja

Një krim i rëndë pasioni tronditi mesditën e sotme mbarë opinionin publik, kur një 65-vjeçar nga fshati Lifaj në njësinë administrative Krutje në Lushnje i dha fund jetës. Një letër e lënë prej tij zbuloi një tjetër krim. 65-vjeçari Sokrat Shani një biznesmen i suksesshëm në fu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.537Z

Biznesmeni mbyti të dashurën në fyt, veten e vrau me plumb në gojë

Pasi ka mbytur të dashurën e tij  në fyt i ka dhënë fund vetes me plumb në gojë. Policia jep detaje të krimit të dyfishtë të Sokrat Shanit. 65- vjeçari me banim në Krutje të Lushnjes u gjet i vetëvrarë mëngjesin e sotëm, 15 gusht 2016 ndërsa më parë kishte shkruar tre letra ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.610Z

Flijim pas vrasjes se te dashures ne Golem 3 letrat qe shkroi 65-vjecari

Lushnje 15 gusht 2016 NOAal - Nje krim i dyfishte ka tronditur vendin diten e sotme ku nje burre ne moshe fillimisht ka vrare nje vajze te re me te cilen kishte nje lidhje dhe me pas i ka dhene fund jetes me arme zjarribr br Diten e sotme rreth ores 0700 eshte njoftuar Policia e Lushnjes se ne fsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.079Z

Zbardhen tre letrat e 65- vjeçarit, flasin fqinjët: Sokrati ishte qejfli femrash

Sokrat Shani, biznesmeni 65-vjeçar nga Lushnja që vrau të dashurën dhe më pas veten, e ka kryer krimin pasi dyshonte se Jonida Çanaku, 35 vjet më e re, e tradhëtonte. Ditën e shtunë, Sokrati së bashku me Jonidën kanë shkuar në shtëpinë e të motrës së autorit, në Golem të Kavaj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama