Rezultate te kerkimit per termin: +Sot

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.222Z

Qe sot, Kosova!

Kosova do te mberrije sot, ne ora 15:00, ne fund te nje rrugetimi 96-vjecar. Qe neser, ajo do te jete ndare edhe de jure nga e shkuara e saj gjysme koloniale, ajo do te kete jo vetem kufijte, simbolet dhe kushtetuten e saj, por edhe nje te ardhme tjeter, nje te ardhme ndryshe, nje te ardhme qe e ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.838Z

Sot shitet Osvaldo

E ardhmja e Pablo Daniel Osvaldos pritet të vendoset sot. Sipas Di Marzios, sulmuesi i Interit sot ka takimin final me skuadrën e Boca Juniors dhe se pritet një marrveshje konkrete.AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Osvaldo thuhet se është i kënaqur m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.843Z

Sot Kurban Bajrami

Sot besimtaret myslimane ne mbare boten festojne Kurban Bajramin, festen qe ka kulmin e saj tek Haxhilleku. Besimtaret ne kete ritual pershkojne rrugen qe beri profeti Muhamet 14 shekuj me pare, duke predikuar fene myslimane qe sot eshte perqafuar nga 1.7 miliarde njerez ne mbare rruzullin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.529Z

Çelet sot

Edita Tahiri thotë se Ndërmjetësi Robert Cooper do ta sjellë sot në Prishtinë propozimin europian për zgjidhjen e çështjes së përfaqësimit të Kosovës në forumet rajonale. Sipas saj, askush nuk e di se çfarë oferte do të bëjë britaniku. Zëvendëskryeministrja thotë se e sigurt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.928Z

Sot është dita

Nga Skënder Minxhozi Zakonisht sot, në tetë dhjetor, shqiptarët ndalen një çast për të kthyer kokën drejt një kohe që tashmë duket e largët dhe disi e ftohtë për kujtesën njerëzore. Vitet, 26 të tillë, bëjnë punën e tyre. Studentët e dhjetorit 90 kanë kohë që kanë nisu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.601Z

Vetëvendosje sot voton

Lëvizja Vetëvendosje sot dhe nesër voton për kryetarin e saj. I vetmi kandidat është deputeti Visar Ymeri. Votimi do të zhvillohet në të gjitha Qendrat e Lëvizjes Vetëvendosje brenda dhe jashtë Kosovës. Sot do të votohet në Artanë, Besianë, Dardanë, Drenas, Fushë Kosovë, Ferizaj,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.559Z

Sot pa Ramën

Marshimi i sotëm i shqiptarëve vjen si një rebelim ndaj tentativave për rivendosjen e diktaturës së bijve të etërve, për rikthimin e varfërisë, eksodit, krimit dhe korrupsionit. Sot pa Ramën - në 8 dhjetorin e dytë të shqiptarëve, është një thirrje për rrëzimin e së keq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama