Rezultate te kerkimit per termin: +Spahiu

Total: 8248
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.488Z

Spahiu akuza Berishes

E shtune 13 Tetor 2012 1738 Kreshnik Spahiu Nga Skrapari kryetari i Aleances Kuq e Zi Kreshnik Spahiu ka leshuar nje sere akuzash ndaj kryeministrit Berisha. Sipas Spahiut ne keto 22 vjet lideri i mazhorances ka mohuar identitetin e vet dhe percjell vetem urrejtje. Keto komente Spahiu i beri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.244Z

Spahiu akuza Wollfarth

E diel 20 Maj 2012 1404 Kreu i Aleances Kuq e Zi Kreshnik Spahiu ne RrogozhineKreu i Aleances Kuq e Zi Kreshnik Spahiu ka sulmuar ambasadorin e OSBE-se Eugen Wollfarth. Nga Rrogozhina Spahiu deklaroi se ky diplomat nuk kontribuon per garantimin e zgjedhjeve te lira dhe te ndershme duke u bere pjese

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:01.644Z

Xhevahir Spahiu

02/03/2005  Sa miq me poetin dhe ....iso Poeti i mirënjohur Xhevahir Spahiu, ka festuar mes miqsh dhënien e titullit "Mjeshtër i madh i punës", akorduar nga Presidenti i Republikës, Alfred Moisiu, titullin "Qytetar nderi", dhënë nga Bashkia e Çorovodës si dhe 60-vjetorin e lindjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.086Z

Spahiu: Kryeministri zvarranik i Beogradit

Gazeta ShqipKreshnik Spahiu Ua premtoi kosovarëve daljen në det, por ia dha Fazlliçit Gjatë një takimi me pushues nga Kosova në Shëngjin, kryetari i Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu, e konsideroi Kryeministrin Berisha si krokodilin e politikës, që është vënë në shërbim të grekëve d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.145Z

Mblidhet komisioni Spahiu

E hene 30 Janar 2012 1348 Kreshnik SpahiuKomisioni parlamentar ngritur njeanshem nga mazhoranca per shkarkimin e zv/kryetarit te Keshillit te Larte te Drejtesise Kreshnik Spahiu miratoi ne mbledhjen e pare planin hetimor. Kryetari i komisionit ish-ministri i Drejtesise Enkelejd Alibeaj tha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.345Z

Spahiu: Qeveria progres

Tiranë -Partia Lëvizja e Legalitetit (PLL) deklaroi këtë të diel, se mazhoranca qeverisëse ishte e suksesshme në kryerjen e reformave të rëndësishme në vend. Ekrem Spahia tha gjatë mbledhjes të Këshillit Kombëtar të kësaj partie, se në zgjedhjet e ardhshme do të vijonte bashkëpun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.420Z

Spahiu Reforma zgjedhore gjitheperfshirese

Partite e vogla kerkojne nje reforme zgjedhore gjitheperfshirese. Kryetari i Partise Levizja e Legalitetit Ekrem Sahia deklaroi ne fjalen e tij gjate mbledhjes se keshillit kombetar te kesaj partie se sistemi aktual demton votat e partive te vogla. Ne gjykojme se mungesa e konsensusit per reforma

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama