Rezultate te kerkimit per termin: +Spanjen

Total: 510
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.532Z

SHBA mund Spanjen

Spanja pas 3 vitesh gjen humbjen nga Shtetet e Bashkuara te Amerikes. Kjo e fundit ka mundur 2-0 kampionet e Europes, duke siguruar finalen e kupes se konfederatave. Nje rezultat surprize per Spanjen qe detyrohet te ndalet mbas 3 vitesh.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.142Z

Italia percjell Spanjen

brbrChiellini dhe Pelle kane arritur te kualifikojne per ne cerekfinale Italine duke derguar Spanjen ne shtepi Italia ka qene sunduese e lojes qe ne pjesen e pare kur nje pasim i Eder permes nje goditjeje denimi ka perfunduar ne kembet e Chiellinit per te shkuar direkt ne porte Dominimi i topit ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:55.044Z

Lahm Gjermania smund te krahasohet me Spanjen

Mbrojtesi i Bayernit te Mynihut Philipp Lahm mendon se Gjermania eshte ende prapa Spanjes pavaresisht suksesit te skuadres se Joachim Loew ne Kupen e Botes kete vere citon Supersportbr br Ish kapiteni i Gjermanise shprehet se Kampionet e Botes kane ende shume pune per te bere ne menyre qe te kraha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.417Z

Moodys zhvlereson kreditimin per Spanjen

Agjencia Moody ka zhvleresuar kreditimin e Spanjes duke thene se parashikimet per ekonomine e atij vendi jane negative. Agjencia e kreditimit uli vleresimin te marten me dy pike. Ajo thote se nuk eshte shfaqur asnje zgjidhje e besueshme lidhur me krizen e borxheve te atij vendi dhe do te duhet kohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.544Z

Fundi i nje cikli apo faze tranzicioni per Spanjen

Asnje skuader kampione e Botes ne fuqi nuk ishte eliminuar nga Boterori ende pa u luajtur sfida e fundit ne grup Kjo statistike e ve ne nje pozicion shume te veshtire Spanjen skuadren kampione te gjithckaje qe kishte fituar tre trofe madhore radhazi dy europiane dhe ne mes nje Kupe Botebr br Brezi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.426Z

Kili dergon Spanjen ne shtepi

Spanja e tronditur deri ne piken e fundit ne stadiumin Maracana ne Rio De Jainero E hutuar dhe e merzitur nga humbja me rezultat 20 nga Kili Kampionet kthehen per ne shtepi pasi ndeshjen me Kilin e kishte edhe trenin e funditbr br Pikellim te tifozet spanjolle feste te Kili te cilet nje xhiro para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:47.120Z

Boterori 2018 Shqiperia ne grup me Italine e Spanjen

0 brbr SSSAbrASS brbrShqiperia ka njohur sot kundershtaret e saj per fazen eliminatore te Kampionatit Boteror te Futbollit te vitit 2018 qe do te luhet ne Rusibrbr brbrKombetarja jone eshte pjese e grupit G dhe do te kete kundershtare dy prej ekipeve me te forta ne bote Spanjen dhe Italinebrbr brbr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama