Rezultate te kerkimit per termin: +Spartak +Alija

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.786Z

Shefi i krimeve gjobiti me shantazh biznesmenet

e Hene 21 Tetor 20130731 am p classwp-caption-textGjykata e Krimeve te RendapTirane Krimet e Renda ngrene akuze per gjobevenie ndaj tre personave Presion tregtareve me videot e takimeve me 28-vjecarenbr Dy meshkuj dhe nje femer akuzohen se kane krijuar nje grup kriminal te paza

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.940Z

Spartak Ngjela, Ramizi PS-së“Mos ma prekni Berishën!”

TIRANE - Një nga periudhat më të nxehta të historisë së ndryshimeve politike në vend, nga viti 1991-1996, është përfshirë në vëllimin e tretë të librit “Përkulja dhe rënia e Tiranisë Shqiptare” t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.885Z

Arrestohet “piromani” i parë, i vuri zjarrin kullotës në Sarandë

Policia e Sarandës vë në pranga për zjarrvënie Agim Alikajn SARANDË – Prangoset autori i parë për zjarrvënie të qëllimshme, kur janë shënuar rastet e para të vatrave të zjarreve në vendin tonë. Burimet zyrtare të Policisë së Qarkut të Vlorës bëjnë të ditur se mbrëmjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.568Z

Prokurorja që ka në dorë përgjimet mbrohet nga grushtat tek Hotel Tirana dhe lidhja me listën e zezë të Saimir Tahirit

Pezullimi i drejtorit të Policisë së Shtetit, Haki Çako, më shumë se sa një betejë ligjore, duket se është një luftë e nëndheshme, ku përfshihet politika dhe interesa personale të gjyqtarëve e prokurorëve të përfshirë në këtë çështje. Një prej këtyre është edhe prokur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.926Z

Legalizimet në Tiranë, 760 familjet që përfitojnë

ALUIZNI publikon listën me 760 familjet që përfitojnë nga legalizimi i banesave në qarkun e Tiranës. Ata gati faturën për parcelën ndërtimore. Në bazë të ligjit nr.50, dt. 27.06.2014. Të gjithë qytetarët përfitojnë një zbritje në masën 20% të vlerës së parcelës ndërtimore,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.788Z

Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të ciklit të dytë, master shkencor dhe master profesional, me kohë të plotë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.854Z

Listat shtese te fituesve ne universitete

Universiteti i Tiranës Histori ADELA LLAMBI KUMARAKU ADELA PETRIT LAÇI AGRON RUFAT ALLARAJ AJLA AGIM PULAHA ALBANO YMER IDRIZI ALBIONA DAN REXHA ALDI ALBERT SANXHAKU ALIDA BESHIR ZYKA ALKETA LAZDËR GJINAJ ALKIDA JETNOR BRAKA ALMA AVNI ALIAJ ANA ARBEN DOMI ANA DILAVER CENO ANASTAS V

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama