Rezultate te kerkimit per termin: +Spartak

Total: 7083
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.281Z

Spartak-iada Edviniane

Bleva 15 mijë lekë antologjinë e opinioneve të gazetarit televiziv, Blendi Fevziu. është e udhësh të shkruhet se ia vlente të shpenzoheshi kaq të holla për t’u miqësuar dhe armiqësuar me një galeri personazhesh të ndryshme, eklektike, poliedrike, maniakale, penale, sensacionale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.251Z

Spartak Moska, pas Zhirkovit

Nga Express më 14 maj 2011 në ora 18:35 Yuri Zhirkov kërkohet në vendlindjen e tij në Rusi ngas Spartak Moska, që është e gatshme të paguajë 12 milionë funte për mesfushorin e Chelseas. Futbollisti i krahut të majtë u transferua në Chelsea për 18 milionë funte më 2009 nga CSKA M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.034Z

Ranieri mirëpret Spartak Moskën

Nga Express më 23 prill 2011 në ora 17:51 Ish trajneri i Romës Claudio Ranieri ka thënë se është i joshur nga mundësia e drejtimit të skuadrës ruse Spartak Moska. Ranieri 59 vjeç u largua nga Roma në shkurt por është i gatshëm të punon sërish. Ranieri ka identifikuar Rusinë si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.103Z

Gjendja shëndetësore, Spartak Braho shtrohet në spital

Kreu i Komisionit të Sigurisë, deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Spartak Braho është shtruar në spital pas probleme me gjendjen shëndetësore. Burime për Panorama konfirmojnë lajmin se deputeti Braho është shtruar në spital, por pa dhënë detaje të tjera rreth shkakut dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.129Z

Spartak Ngjela ne Intervista

E enjte 08 Nentor 2012 1031 Spartak Ngjela ne Intervista Kreu i partise Ligj dhe Drejtesi Spartak Ngjela ka shuar cdo dyshim per daljen nga koalicioni i majte. Ne emisionin Intervista ndersa  prezantoi volumin e dyte te librit te tij Perkulja dhe Renia e tiranise shqiptare Ngjela ka deklaru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.103Z

Spartak Ngjela: Berisha, hoxhisti i fundit

Spartak Ngjela e cilëson Sali Berishën si personin e fundit që vijoji rrugën e pushtetit politik të tipi hoxhist. Këtë mendim të tij Ngjela e bëri të ditur përmes një postimi në rrjetin social Facebook. Komunizmi kishte një vullnet të papërmbajtur për të kaluar realitetin në mitol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.355Z

Spartak, më i madh se Chelsea

Pronari i Spartak Moskës, Leonid Fedun ka thënë se pas katër vitesh, klubi i tij do të jetë më i madh se Chelsea, pronë e bashkëkombësit të tij rus, miliarderit Roman Abramovich. “Plani im është që deri në fund të vitit 2015, Spartak të vetëfinancohet”, tha Fedun për Reu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama