Rezultate te kerkimit per termin: +Spilles

Total: 32
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.860Z

Hapja e sezonit turistik

Komuna Kryevidh celi sezonin e ri turistik në plazhin e Spillesë. Kreu i komunes u shpreh se, janë marrë të gjitha masat për një sezon turistik sa më në interes të pushuesve. Komuna e Kryevidhit i ka bërë thirrje turistëve ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.638Z

Tjetërsuan pronat në bregdet, Apeli arrest shtëpie për 3 zyrtarët e AKKP

TIRANË- Gjykata e Apelit ka ndryshuar sot masën e arrestit për tre nga të akuzuarit për skandalin e tjetërsimit të pronave në bregdetin e Spillesë, ndërsa ka lënë në burg ish kreun e AKKP Bledar Dervishaj. Gjykata e Apelit ka ndryshuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.355Z

Kuliqi firmosi shkresën qëkallëzoi Cefën për Spillenë

TIRANE- Elvis Cefa, nënkryetari i KLD është kallëzuar në vitin 2011 në njësinë hetimore Task-Forcë për abuzimet me pronat në zonën e Gosës dhe Spillesë në Kavajë. Shkresa e Drejtorisë së Përgjithshme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.614Z

Spille plazhi qe shton pushuesit

Një hapësirë e pamasë ujore, që të magjeps me kaltërsinë e vet, shtrihet sapo kalon zonën kodrinore dhe brezin e gjelbërt të pishave shumëvjeçare, që janë kthyer në një mburojë natyrore për plazhin ende

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.713Z

Spille, plazhi që shton pushuesit

Një hapësirë e pamasë ujore, që të magjeps me kaltërsinë e vet, shtrihet sapo kalon zonën kodrinore dhe brezin e gjelbërt të pishave shumëvjeçare, që janë kthyer në një mburojë natyrore për plazhin ende

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.285Z

Agron Kuliçi firmosi shkresënqë kallëzoi Çefën për Spillenë

Elvis Çefa, nënkryetari i KLD është kallëzuar në vitin 2011 në njësinë hetimore Task-Forcë për abuzimet me pronat në zonën e Gosës dhe Spillesë në Kavajë. Shkresa e Drejtorisë së Përgjithshme të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.475Z

Prishen mbi 8 ndërtime pa leje në Spille

Inspektopriati urbanistik dhe i ndërtimit ka ndërhyrë për prishjen e ndërtimeve pa leje në zonën e bregdetit turistik të Spillesë në Kavajë. Fadromat e policisë ndërtimore kanë rrafshuar 8 objekte pa leje shumë katëshe k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama