Rezultate te kerkimit per termin: +Sportistt

Total: 5
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.428Z

Pas artistëve e shkrimtarëve, edhe sportistët kundër grevës

Pas artistve, shkrimtarve dhe shum personaliteteve t tjera t jetess sociale n vend, edhe sportistt jan bashkuar pr t kundrshtuar grevn e zhvilluar nga deputet t opozits dhe rreth 200 mbshtets t saj. Sportistt kan deklaruar dje se jan kundr grevs s opozits, e cila po mbahet n bule

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.109Z

Tirana feston 90-vjetorin e themelimit

Aktiviteti Klubi i futbollit Tirana do t festoj sot 90-vjetorin e themelimit. Pr disa or, kryeqytetasit do t heqin mendjen nga prgatitjet pr edicionin e ri dhe nga merkato, pr t festuar kt dit t veant n historin e skuadrs. Drejtuesit bardheblu kant ditur se do t organizoj nj kokteil ku do t bashkoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.532Z

Lampard bamirsi

Frank Lampard nuk sht vetm kampion n fush, ai sht kampion edhe n bamirsi. Mesfushori i Chelseas n fakt, e ka lansuar, n bashkpunim me Goldgenie, nj firm speciale iPod Touch, telefonin mobil iPod, pr ti ndihmuar fmijt e smur na kanceri. Parat e fituara nga telefonat e shitur mobil, do ti drejtohen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.379Z

Woods zyrtarizon divorcin

Lojtari numr nj i golfit n bot, Tiger Woods, dhe gruaja e tij suedeze, Elin Nordegren, jan ndar pas gjasht vjetsh martese. Asnj hollsi pr zgjidhjen financiare nuk shtpublike. Avokatt e sportistit amerikan,i cili mendohet se sht nj nga sportistt m t pasur n botn e sportit, nuk pranuan t komentojn.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.868Z

Topi dorzon flamurin olimpik

sht zhvilluar n Pallatin e Brigadave sot ceremonia e nisjes s sportistve shqiptar n lojrat olimpike Pekin 2008. Presidenti Topi, gjat ceremonis s dorzimit t flamurit olimpik mundsit Said Prizrenit,, u shpreh ndr t tjerash se kjo ngjarje e veant sht domethnse, ndrsa iu uroi sportistve n emr t populli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.570Z

LOJË E LEHTË PËR VLADIMIR PUTININ

Pjesrisht konferenca e shtypit u zhvillua si n nj takim t madh familjar n mbrmjen e shenjt: gjyshi tregon pr t kaluarn, shjegon politikn aktuale botrore, e n prgjithsi sht n humor t mir. Kur atmosfera pr nj koh t shkurtr prishet, kjo ndodh vetm prej kushrinjve q shtronj disa pyetje t bezdisshme, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.843Z

Frattini, sot n Tiran pr liberalizimin e regjimit t vizave

Zvendspresidenti i Komisionit Europian, Franco Frattini vjen sot n Tiran, pr t hapur dialogun me Shqiprin pr regjimin e udhtimit pa viza. Sipas burimeve nga zyra e KE-s n Tiran, n prag t vizits s tij n Shqipri, zv/presidenti Frattini, Komisioner pr Lirin, Sigurin dhe Drejtsin sht shprehur, se vjen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama