Rezultate te kerkimit per termin: +Sports +Illustrated

Total: 208
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.135Z

Pesë bukuroshet e Sports Illustrated (FOTO)

Share Sports Illustrated ka zgjedhur pesë femra super tërheqëse, për të reklamuar kostumet e plazhit për këtë verë. Revista e famshme ka përzgjedhur emra të tilla si Kate Upton apo Irina Shayk, të cilat janë modelet më të kërkuara, por dhe më seksi të moment

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.960Z

FOTOT/ Gigi Hadid zhvishet komplet për Sports Illustrated

Ajo është vajza e Yolanda Foster, prezantuese, modele, dizajnere mode. Por edhe vetë Gigi Hadid po ndjek gjurmët e mamasë. Modelja 19- vjeçare ka vendosur që të zhvishet për revistën Sports Illustrated. Aktualisht ajo është e lidhur me këngëtarin kanadez, Cody Simpson.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.853Z

Haily Clauson, modelja për Sports Illustrated

Hailey Clauson është njëra nga tre vajzat modele të përzgjedhura për kopertinën Sports Illustrated. Modelja 20-vjeçare ka treguar se e meritonte të vend duke u shfaqur me bikini nën rrezet e diellit bashkë me dashurinë e jetës së saj, Julian Herrerean në plazhin e mrekullueshëm të M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.040Z

Shihni prapaskenat e Ronda Rousey për Sports Illustrated

28-vjeçarja Ronda pozoi e zhveshur më një kostum banjoje të pikturuar në trupin e saj  për revistën e famshme Sports Illustrated, në plazhin e mrekullueshëm të Bahamasit. Në prapaskena tregohet sesa punë është bërë nga ekipi për përgatitjen e xhirimevë  të fotove të kampiones

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:35.978Z

Video: Caroline Wozniacki pozon nudo për Sports Illustrated

Tenistja e njohur, Caroline Wozniacki, tregoi hiret e saj teksa pozonte për revistën Sports Illustrated. 25-vjeçarja ishte plotësisht e zhveshur, me një kostum plazhi të lyer në trup.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.076Z

Gigi Hadid, set fotografik për Sports Illustrated

Modelja 20-vjeçare Gigi Hadid, ka pozuar me bikini për revistën e famshme Sports Illustrated, të cilat e tregojnë fizikun e saj mjaft joshës. Ajo u fotografua nga Yu Tsai në ishullin e bukur të Tahitit, që ngjan si një parajsë më vete.      Të parët për lajmin e fundit. Ndi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.773Z

Ashley Graham tregon format e bollshme për Sports Illustrated

Të shtunën, Ashley Graham shpërndau në rrjetin e saj social Instagram prapaskenat e setit të saj fotografik për markën e njohur të rroba banjove dhe revistën “Sports Illustrated” të muajit shkurt. Modelja e bollshme e realizoi këtë set në Fixhi. 29 -vjeçarja e shfaqi f

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama