Rezultate te kerkimit per termin: +Stafet

Total: 1327
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.059Z

“Universitetet gradualisht të diferencojnë stafet”

 Disa ditë pas urdhrit të Rektoratit të Universitetit të Tiranës, për të ndaluar pedagogët e publikut për të dhënë mësim në universitetet private, reagon administratori i UET Henri Cili.“E mirëkuptoj vendimin e rektorit Dhori Kule, i vështirë për ta zbatuar pa u bërë r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.010Z

Udhëzimi/ Pedagogët të deklarojnë pasuritë, stafet pedagogjike kundër

Stafit pedagogjik të Institucioneve të Arsimit të Lartë Publik u është kërkuar që të firmosin një autorizim, për kontrollin e të dhënave të tyre personale. Ky autorizim duhet të firmoset nga të gjithë pedagogët, dhe arsyetimi ligjor përse duhet të firmoset, është neni 10, pi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.182Z

Ar dhe rekord botëror për SHBA në stafetë

LONDER - Në atletikë është totalisht dominim amerikan. Eshtë ky sport që po i jep edhe numrim më të madh të medaljeve Shteteve të Bashkuara të Amerikës, dhe medalja e artë e radhës është në stafetën 4x100 p&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.001Z

Rama, Berisha e Meta zgjedhin stafet e tyre elektorale në 12 qarqe

Nga L.Progni PS, PD e LSI zgjedhin stafet elektorale në 12 qarqet e vendit, duke përcaktuar emrat që do të përballen midis tyre në betejën e ardhshme elektorale për zgjedhjet parlamentare të vitit 2009. Në 12 qarqet e vendit krerët e tri partive kryesore, Berisha, Rama e Meta, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.061Z

Stafet e hipotekave ne testim

e Marte 23 Dhjetor 20141315 pm p classwp-caption-textMinistri i Drejtesise Nasip NacobrbrBrenda tre muajve te pare te vitit 2015 do te realizohet procesi i testimit dhe certifikimit te aftesive profesionale te drejtuesve te Zyrave Vendore te Regjistrimit te Pasurise se Paluajtsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.029Z

Kriteret përzgjedhëse për administratorët dhe stafet e bankave të huaja në vend

Procedura e miratimit paraprak për administratorin shtetas të huaj, në dy faza Ervin KOÇI Të gjitha bankat e nivelit të dytë me kapitale të huaja ose degë të bankave të huaja, që ushtrojnë aktivitetin e tyre në vendin tonë, do të kenë të përcaktuar edhe se kush do t’i drejtojë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.176Z

Stafeta 4x400 eliminohet Xhamajka e Bolt

Ëndrra e Xhamajkës për të marrë nga duart e amerikanëve stafetën e tyre të preferuar, atë 4x400, u ndërpre në mes ditën e enjte, pas dëmtimit të një prej atletëve në kualifikuese. Eliminimi i Xhamajkës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama