Rezultate te kerkimit per termin: +Stojani

Total: 399
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.549Z

Sokol Stojani, ne vend te Zamir Shtylles

Zyrtarizohet doreheqja e Zamir Shtylles nga funksioni i prokurorit te ceshtjes "Gerdeci". Kryeprokurorja Ina Rama pranoi dje kerkesen per largimin nga detyra, te njeriut me te sulmuar nga ana e kryeministrit, duke firmosur ne kete menyre doreheqjen e paraqitur dy dite me pare. Shtylla ishte pergjegj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.909Z

Saleo Stojani Jam hajdut por jo vrases

TIRAN - Jam hajdut prej 10 vitesh por jo vrases. Me keto fjale eshte justifikuar superhajduti Saleo Stojani para Gjykates per Krime te Renda gjate seances se mases se sigurise per akuzen e vrasjes se nje oficeri policie. Une qe ne moshen 8-vjecare kam filluar te vjedh por ne asnje rast nuk kam ber

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.830Z

Shperthejne vjedhjet rishfaqet Saleo Stojani

Korçë I tmerrshmi Gjatë 24 orëve të fundit janë vjedhur katër makina, ndërsa  në Komisariatin e Korçës ka përfunduar “banori” i përhershëm i dhomave të paraburgimit, Saleo Stojani. Minoreni, tashmë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.344Z

Mediu: Rama dhe Stojani shkelen ligjet

Ndersa ne prokurorine e Tiranes po shqyrtohet padia ndaj Prokurores se Pergjithshme, Ina Rama dhe drejtorit te Ushtrimit dhe Ndjekjes Penale, Sokol Stojani, ish-ministri i Mbrojtjes, Fatmir Mediu ka shpjeguar arsyet se perse vendosi te sulmoje organin e akuzes, pak dite pas mbylljes se hetimeve.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.726Z

Superhajduti Saleo Stojani rrëfen vrasjen e policit

Bashkëshortja e efektivit të vrarë, Lina Likaj Superhajduti Saleo Stojani e ka përjashtuar veten dhe mikun e tij 17-vjeçar nga autorësia për vrasjen e oficerit të policisë së Vlorës, Roland Likaj.Personazhi i njohur për policinë, Saleo Stojani, me një profil kriminal në rritje, ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.454Z

Stojani: Ministri s'kishte portofol, ndryshe do ta vidhja

I vogel ne trup, por camarrok, me floke te zeza, te afrohet dhe te pershendet. Ky eshte Saleo Stojani, 15-vjecari, i cili, pasi kryente nje vjedhje ne kryeqytet, shkonte vete ne komisariat edhe tregonte. Numri i vjedhjeve te kryera prej tij ka arritur mbi 200. Stojani ndihet i penduar per keto vjedh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.680Z

Ina Rama pranon dorëheqjen e Shtyllës, në krye të “Gërdecit” Sokol Stojani

Tiranë - Zamir Shtylla zyrtarisht nuk është më kryehetuesi i dosjes “Gërdeci” dhe drejtori i Drejtorisë Kundër Krimit të Organizuar. Ai është zëvendësuar dje nga Sokol Stojani, një tjetër prokuror i dosjes “Gërdeci”, me një bilanc shumë të suksesshëm në karrierën e tij

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama