Rezultate te kerkimit per termin: +Stokholm

Total: 1079
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.762Z

Terror ne Stokholm

Stokholm 26 Shtator NOA - Minuta terrori ne Stokholm dhe kjo si rrjedhoje e nje hipoteze per pranine e nje kamikazi ne bordin e aeroplanit te drejtuar per ne Pakistan. Policia detyroi menjehere uljen e avionit dhe beri arrestimin e te dyshuarit. Flitej si ai mbante me vete eksploziv. Ne bordin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.140Z

Myslimanet protesta pas sulmit ne Stokholm

Rreth 100 persona te perkatesise fetare islame kane organizuar nje proteste ne Stokholm duke demostruar kunder sulmit terrorist te regjistruar se fundmi ne kete vend. Myslimanet i tremben pasojave negative ne perceptimin qe mund te kene komunitetete e tjera ndaj myslimaneve ne Suedi. Sipas njoftimev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.342Z

Kosovarët mund të sdudiojnë në Stokholm

Stokholm - Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Valton Beqiri, vizitoi Qendrën Shtetërore të Edukimit Sportiv ``Boson`` në Stokholm, ku u prit nga rektori i kësaj qendre, Mattias Sjogren. Gjatë këtij takimi, Ministri Beqiri kërkoi nga Sjogren që në të ardhmen të gjenden mu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.139Z

Pershkallezohen protestat ne Stokholm

Përshkallëzohet dhuna në Suedi. Trazirat dhe flakët në Stokholm kanë vazhduar për të katërtën ditë me radhë. Të rinj të zemëruar në kryeqytetin suedez kanë vazhduar te shprehin revolten e tyre te thelle kundrejt dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.074Z

Asnjë shqiptar i lënduar nga sulmi në Stokholm

Ministria e Punëve të Jashtme të Shqipërisë ka dënuar sulmin në Stokholm.  Në një njoftim për mediat, MPJ shpreh indinjatën e saj të thellë ndaj aktit terrorist të ndodhur sot në Stokholm, ku gjetën vdekjen tre persona dhe u plagosën shumë të tjerë. Ministri Bushati u s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.125Z

Stokholm nisjava e cmimeveNobel

STOKHOLM - Shpalle sot fituesi i Cmimit Nobel per Mjekesi i cili do te jete i pari ne mesin e cmimeve per te arritura me te medha gjate vitit.Te marten shpallet fituesi per fizike te merkuren per kimi te enjten per letersi te premten shpallet Cmimi Nobel per Paqe ndersa te henen me 11 tetor shpallet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.170Z

Myslimanët protesta pas sulmit në Stokholm

Rreth 100 persona të përkatësisë fetare islame, kanë organizuar një protestë në Stokholm, duke demostruar kundër sulmit terrorist të regjistruar së fundmi në këtë vend. Myslimanët i tremben pasojave negative në perceptim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama