Rezultate te kerkimit per termin: +Stop

Total: 4425
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.257Z

Stop

Elsa Ballauri Shumë shpesh, kur udhëtoj me makinë, kujtoj Olesjën dhe ikjen e saj absurde nga kjo botë: si një dritë që vetëtin aq bukur sa të duket se nuk mund të shuhet kurrë… Përveç lidhjes së afërt që kisha me të, e cila nuk i le dot kujtimet të sfumohen as nga koh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.505Z

Levizja ame Stop percarjes

Levizja ame Stop percarjes E shtune 16 Mars 2013 1510 p styletext-align justify Levizja ame Stop percarjesLevizja e re ame eshte ndalur ne Fier aty ku jeton edhe pjesa me e madhe e ketij komuniteti Kreu i saj Artur Dojaka beri thirrje per bashkim dhe jo percarje te mbjelle sipas tij nga perfaqes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.317Z

Stop dhuratave!

Nga Barbara Wesel   Fituesi i zgjedhjeve në Athinë nuk po vonohet fare. Që të martën ai dëshiron të paraqesë qeverinë e tij të re dhe pastaj kësaj rruga është e hapur për negociatat e shpallura me donatorët e trojkës së urryer. Qëllimi i deklaruar i Aleksis Tsipras është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.031Z

Stop dhunes ndaj gruas

Prej tre muajsh 50 artiste te rinj nga te cilet jane zgjedhur 24 kane punuar per ekspoziten “Stop dhunes ndaj gruas”. Krijimet ne pikturë, arkitekturë dhe instalacion do te ekspozohen ne hapje te festivalit per te drejtat e njeriut. Dhuna ndaj gruas kjo është tema mbi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.274Z

Rama Stop dhunes ndaj gruas

Rama Stop dhunes ndaj gruas E enjte 14 Shkurt 2013 1349 Rama Stop dhunes ndaj gruas Duke zgjedhur Shen Valentinit dhe forumin qe PS organizoi ne kete dite kryetari i PS Edi Rama i vetem mes grave socialiste leshoi dy apele E para se dhuna ndaj gruas duhet te ndalet dhe e dyta se femra shqipt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.205Z

Rihanna i thotë stop beqarisë? (FOTO)

Pas ndarjes zyrtare nga këngëtari Drake me të cilin Rihanna ka bërë dhe një bashkëpunim i cili quhet Whats my name, ka kaluar një kohë e gjatë që ajo nuk ka krijuar më asnjë romance. Shumë thashetheme kanë qarkulluar por të gjitha janë mohuar nga vetë këngëtarja.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.342Z

mimet e One Stop Shop

Të gjithë qytetarët të cilët do të shesin makinat e tyre përmes sistemit “One Stop Shop”  te noteri do të paguajnë të njëjtat çmime si më parë. Ndryshime të vogla kanë pësuar vetëm çmi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama