Rezultate te kerkimit per termin: +Student

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.775Z

Student

Student

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.887Z

Kryeparlamentari mbron studentët

(E plotësuar) Kryeparlamentari Jakup Krasniqi ka publikuar në profilin e tij në Facebook disa fotografi të arrestimeve të studentëve sot para ndërtesës së Rektoratit. Ai ka shkruar se këto foto nuk i duhen Kosovës se Lirë! Sipas tij, Kos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.651Z

Studentët protestuan para rektoratit

Një grup i studentëve ka protestuar sot para rektoratit të Universitetit të Prishtinës, për siç thonë, padrejtësitë që po bëhen me kandidatët për doktoraturë. Protesta ka qenë simbolike, dhe se qëllimi i saj ka qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.967Z

Policia meksikane vret 43 studentë

Xhandarmëria meksikane ka marrë kontrollin e plotë të qytetit Iguala dhe ka çarmatosur policinë bashkiake, e cila dyshohet se ka marrë pjesë në zhdukjen e 43 studentëve së bashku me një organizatë kriminale. Sipas medieve ndër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.693Z

Studentët dhurojnë gjak

Në Universitetin e Gjilanit “Kadri Zeka” sot është organizuar aktiviteti për dhurimin e gjakut, në të cilin aktivitet morrën pjesë shumë studentë. Në aktivitetin e realizuar nga Unioni i Studentëve Pro Europian në bashk&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.883Z

Policia: Nuk kemi arrestuar asnjë student

Policia e Kosovës me qëllim, informimin e drejt të opinionit publik lidhur me shkrimet e publikuara sot (08.04.2014) në disa portale të ndryshme, ku thuhet se u arrestuan pesë student nga Policia e Kosovës gjatë vizitës së Kryeministrit të Kosov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.146Z

Rritet Qendra e Studentëve

Me qëllim të rritjes së kapaciteteve të veta, Qendra e Studentëve e Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina” ka planifikuar të ndërtojë edhe një Konvikt të ri, i cili parashihet të ketë rreth 400 shtretër. Nd

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama