Rezultate te kerkimit per termin: +Sulme

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.030Z

Komplot per sulme kamikaze

brbrForcat saudite te sigurise kane arrestuar 431 anetare te dyshuar te ISIS Mesohet se ata po planifikonin sulme kamikaze te koordinuara ne te gjithe vendin Zyrtaret thane se ne shenjester ishin xhamite forcat e sigurise dhe objektet diplomatike Ministria e Brendshme beri te ditur se shumica e te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.749Z

Franca rrezikohet nga sulme kimike

brbrFranca diskuton zgjatjen e gjendjes se jashtezakonshme ndersa vendi gjendet ne nje kercenim edhe me te madh sulme kimike dhe biologjike nga grupet terroriste Alarmi eshte dhene nga kryeministri i vendit Manuel Valls i cili i referohet burimeve te inteligjencies franceze Duke folur nga parlamenti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.539Z

Izraeli sulmon Gazan me sulme ajrore

Aeroplanë dhe helikopterë izraelitë raportohet të kenë kryer ditën e premte të paktën 7 sulme në Rripin e Gazas duke shkatërruar atë që një zëdhënës ushtarak e quan bazë të monucioneve palestineze. Katër sulme ajrore shpërthyen pranë qytetit të Khan Younis, ku njoftohet n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.832Z

SHBAKine Akuza per sulme kibernetike

SHBAKine Akuza per sulme kibernetike E merkure 20 Shkurt 2013 1016 SHBAKine Akuza per sulme kibernetikeShtetet e Bashkuara dhe Kina kane shkembyer akuza ndermjet vete pas nje vale sulmesh kibernetike te cilat kane goditur agjencite qeveritare te SHBA-se organizatat e mediave dhe firmat private

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.081Z

Franca paralajmerohet per sulme terroriste

Ministri francez i Puneve te Brendshme Brice Hortefeux theksoi se inteligjenca Saudite ka thene se Evropa vecanerisht Franca kercenohet nga sulme terroriste te organizuara nga Al-kaeda ne Gadishullin Arabik.Parisi tashme eshte ne gatishmeri te larte ne pergjigje kercenimeve per sulme te terroriste m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.613Z

Pentagoni me plane për sulme në Pakistan?

Ushtria amerikane është duke hartuar plane për sulme të njëanshme kundër talebanëve në Pakistan, në rast se ata do të ndërmerrnin sulme të suksesshme terroriste brenda territorit të SHBA-së, njoftoi gazeta Washington Post. Planet për sulmet hakmarrëse janë nxitur nga lidhjet ndërm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.332Z

Alarm per sulme terroriste

Alarm per sulme terroriste E diel 13 Janar 2013 1222 Fransua Holond Presidenti francez Fransua Holond ka urdheruar rritjen e nivelit te sigurise ne te gjithe vendin sidomos ne zonat publike per shkak te rrezikut te sulmeve terroriste te militanteve islamike pas operacioneve ne Afrike Gjate ketyr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama